Смачний відпочинок Бориса Бурди

Смачний відпочинок Бориса Бурди

Боюся, що літній відпочинок — не для мене. Свого часу я був цілком успішним науковим співробітником, міг упоратися з виробничими справами, їздив по фестивалях авторської пісні, грав у інтелектуальні ігри — і на все вистачало часу, хоча о 8.30 мусив бути на робочому місці. Нині ж теоретично можу хоч цілий день анічогісінько не робити. Будильник не дзвонить, начальник не контролює, а часу катастрофічно бракує. Купа цікавої роботи, але не зрозуміло, коли за неї братися. Про відпустку в традиційному розумінні не може бути й мови. Востаннє відпустку я мав у 1990 році. Правильно казав мій товариш Гоша Васильєв, який став першим головою демократичного райвиконкому в Москві: «І ти, Борю, залишиш роботу, на яку приходять по дзвінку і з якої по дзвінку ідуть. А залишивши, ніколи не повернешся».

Телеквестер Ігор Пелих — спонтанний мандрівник

Телеквестер Ігор Пелих — спонтанний мандрівник

Для популярного телеведучого Ігоря Пелиха слова «відпочинок» і «відпустка» жодним чином не асоціюються з літом. Найоптимальнішою відпочинковою порою року для нього є зима, а найулюбленішим відпочинковим пейзажем — будь-які гори. Це єдине, в чому не збігаються Ігореві інтереси з інтересами його сім'ї. Дружина і діти віддають перевагу літньому відпочинкові на теплому морі.

У чому сила, брате?

У чому сила, брате?

Ще одну порцію серіального «мила» підготувала Росія. Режисер Олег Фесенко («Якщо наречена відьма», «Даша Васильєва-2») екранізував сучасну історію з філософським напилом від класика детективного жанру Георгія Вайнера («Ера милосердя» — екранізований під назвою «Місце зустрічі змінити не можна», або книжки «Візит до Мінотавра», яка також стала основою однойменного телесеріалу). Назва кримінального детективу, який можна подивитися в ефірі каналу «1+1» — це парафраз відомої сентенції з трактату Соломона «Знання примножує скорботу». Георгій Вайнер розмірковує над долями «нових росiян», простежує їхнiй життєвий шлях iз дитинства і навіть якоюсь мірою співчуває їм.

Перший раз - у телеклас

Перший раз - у телеклас

Презентували цю подію на «Інтері» гучно і за всіма правилами сучасної розкрутки. Тематичний «задник», заштампований логотипами, гості із закордону, які радо відгукнулися поділитися досвідом, самі ініціатори «Інтершколи» у недешевих костюмах - і це також було неабияким натяком на те, що коли успішні люди, які самі відбулися в житті, щось затівають, то успіх ідеї гарантований автоматично.

Подібного вибуху популярності американські критики не спостерігали з часів телевізійної сенсації з медичним ухилом «Швидка допомога». В 1998 році у Сполучених Штатах з'явилася нова «телеманія», якій уже кілька років досвідчені в телевидовищах американці віддаються просто-таки з дитячою наївністю і безпосередністю - серіал «Клан Сопрано».

Телевізійні міфи про ідеального чоловіка

Телевізійні міфи про ідеального чоловіка

Екранізація детективних романів давно стала найпопулярнішою практикою нашого кіно. Кому про це знати, як не глядачам каналу «1+1», якi кожного тижня долучаються до новітніх літературних тенденцій і вже можуть вважатися головними фахівцями з творів Тетяни Устинової, а також їхніх телевізійних версій. Iз 26 червня в ефірі «1+1» почнеться нова детективна історія, створена Анатолієм Матешком у компанії з «Українською медійною групою» - «Міф про ідеального чоловіка».

Фестивально-чемпіонатний щоденник

Фестивально-чемпіонатний щоденник

Три знімальні групи популярного українського телеканалу спостерігають за футбольними подіями у дванадцятьох німецьких містах і щовечора о 22.00 діляться своїми спостереженнями з українськими уболівальниками в рамках телевізійного проекту «Футболштрасе».

«Третій тайм»: Шустер б'є вище воріт

«Третій тайм»: Шустер б'є вище воріт

Уперше вітчизняне телебачення спробувало зустріти світову першість з футболу не лише благенькими дайджестами-оглядами-щоденниками, а й запропонувати глядачеві спеціальне видовище - щоденне футбольне шоу, покликане протягом години тлумачити перебіг поєдинків, марити втраченими можливостями та незабитими м'ячами, аналізувати та прогнозувати перемоги-поразки, смакувати усіма баченими і небаченими епізодами на полі й поза ним.

Буржуазно та лінькувато...

Буржуазно та лінькувато...

Одного разу, відвідавши з дружиною сонячну Іспанію, актор і телеведучий Юрій Горбунов, схоже, безповоротно закохався у цю країну. Захоплення Горбунова охоче поділяє сімейство його давнього друга, телевізійного журналіста Олега Панюти. Ось і цього літа вони тісним товариством збираються ощасливити своєю присутністю стару європейську країну.

«Тачки». Тест-драйв вітчизняного прокату

«Тачки». Тест-драйв вітчизняного прокату

Допрем'єрний показ диснеївського мультфільму «Тачки» (режисер - Джон Лассетер) у перекладі українською обов'язково увійде в історію вітчизняного прокату. Бо починався він із рішення Кабміну про те, що в українському прокаті мають бути фільми українською мовою.