В Івано-Франківську готуються до відкриття фестивалю Porto Franko

Івано-Франківськ із 13 до 17 червня запрошує на фестиваль Porto Franko. «Пять днів фестиваль триматиме, а ще два тижні ви його аналізуватимете». Це лише одне речення з анонсу фесту, в якому, втім, закумульована головна думка цієї мистецької ініціативи.

Сьогодні кожен день — трагедія: Театр на Подолі та «Мізантроп» анонсують спільний проект

Сьогодні кожен день — трагедія: Театр на Подолі та «Мізантроп» анонсують спільний проект

Нещодавнє новосілля Театру на Подолі у Києві ознаменувалося не лише гучним скандалом між противниками та прихильниками архітектури його нового приміщення, а й сміливою, як для сучасного театрального процесу, заявою керівника Віталія Малахова.

Легенда-«реформатор»: у Києві відзначають 130-річчя Леся Курбаса

На «круглому столі» в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва, присвяченому життю і творчості Леся Курбаса, довелося почути думку про те, як мало ми насправді знаємо цього видатного режисера-реформатора.

Теги: Культура

Море заявок і країн

З 15 до 23 липня Одеса прийматиме Сьомий міжнародний кінофестиваль. Судячи з презентаційної прес-конференції, це буде наймасштабніший форум за всю його історію. Адже одних лише заявок на учать у ньому оргкомітет отримав близько 900.

Нерви «Молодості»

Нерви «Молодості»

Фестивальний тиждень попередніх років для численних шанувальників «Молодості» минав у щоденному вирішенні питання: як скласти власний маршрут, аби не пропустити найцікавішого? Дуже часто, ретельно склавши власну програму і побувавши на кількох сеансах, ввечері доводилося визнавати, що якусь фестивальну цікавинку ти таки проґавив.

«Молодість». Ювілей на роздоріжжі

«Молодість». Ювілей на роздоріжжі

Цьогорічна «Молодість» почалася з двох прогнозованих фактів: достатнього фінансування оргкомітет так і не отримав, але це не стало на заваді вчасному старту фестивалю. Тому всі, кому вдалося побувати на церемонії відкриття «Молодості» минулої суботи, можуть вважати себе справжніми щасливчиками.

Кандидати замість «Молодості»

Фестиваль «Молодість», що розпочнеться 24 жовтня, продовжує видавати «на-гора» подробиці майбутнього кіномарафону. На останній прес-конференції організатори радо повідомили про те, що вже сформована програма Національного конкурсу.

Хто — в «Ліс», а хто — до хорового класу

Хто — в «Ліс», а хто — до хорового класу

У новий театральний сезон столичні театри входили традиційно по-різному. Деякі, навіть не дочекавшись осені, покликали своїх глядачів до глядацьких залів ще наприкінці літа. Серед них — театр «Колесо», який уже встиг відзначити п’ятиріччя «Камінної зали» і заанонсував на листопад прем’єру «Мишоловки» за Агатою Крісті.