Посол із «тіні»
Місце повпреда України в стратегічно надважливій країні — Росії — довго не залишилося порожнім, замість Олега Дьоміна, якого зняли за те, що не зумів провести правильну політику в країні перебування перед самітом НАТО в Бухаресті, поїде Костянтин Грищенко. Костянтин Іванович — кадровий дипломат, тривалий час був заступником міністра закордонних справ, а в часи Помаранчевої революції очолював МЗС.
Ще один Чавес
На президентських виборах, які відбулися в неділю у Парагваї, перемогу здобув представник лівоцентристської опозиції, колишній католицький єпископ Фернандо Луго. За результатами екзит–полів та наразі ще не остаточного підрахунку голосів, він приблизно на 10 відсотків голосів випередив кандидатку від правлячої правої Національно–республіканської асоціації (в країні вона більш відома під назвою «Партія Колорадо») Бланку Овелар.
Чутки про загибель перебільшені
Газета «Московскій корєспондєнт», яка повідомила минулого тижня про розлучення президента Росії Володимира Путіна та його намір невдовзі одружитися з колишньою чемпіонкою світу з гімнастики, а нині молоденькою депутаткою Думи Аліною Кабаєвою, потрапила під прес влади.
НОВИНИ ПЛЮС
Авіаторам присвячується. Яким?
Крилом — об радар
Падіння літака Ан–32 в Кишиневі 11 квітня сталося через недотримання під час посадки висоти польоту. Відтак машина зачепила високовольтну лінію передач, а потім ще й радар. Такі попередні дані слідчої комісії, які оголосив днями Генеральний прокурор Молдови Валерій Гурбуля. Загальний висновок фахівців — літак, що належав британській фірмі, але на певний час був орендований суданською авіакомпанією, був несправним.
Європейці бояться... Китаю
Соціологічна служба «Харріс» на замовлення британської газети «Файненшл таймс» провела соціологічне опитування стосовно того, яку країну європейці вважають найбільшою загрозою для світової стабільності й безпеки.
НОВИНИ ПЛЮС
Привид — про батька Президента
Ось уже кілька днів численні інтернет–видання шалено піарять книжку «Андрей Ющенко: персонаж и «легенда». Це захопливо–детективне видання ніхто ще не тримав у руках, що, втім, не заважає переносити з тексту в текст дивну фразу: «Дослідження доводить, що в роки Другої світової війни батько Президента України міг бути табірним поліцаєм і нацистським інформатором». Як це: «доводить, що міг бути»? Виявляється, автор книжки Юрій Вільнер свою «солідну працю» побудував на порівнянні кількох автобіографій Андрія Ющенка, в яких він у різні роки то вказує, то не вказує про своє перебування в німецькому полоні й називає один або кілька концтаборів, у яких перебував.