Євгена Онацького називають «призабутим українським енциклопедистом», а його найвідоміша наукова праця «Українська мала енциклопедія» (УМЕ), на жаль, залишається малодослідженою в сучасній Україні.
На знімку можна розглянути шиповидні відростки, що відходять від білкової мембрани і зовнішньої оболонки і формують корону: саме за цією ознакою це сімейство з 39 вірусів отримало свою назву.
Приводом для нової розмови з директором Національного антарктичного наукового центру Євгеном Диким стала інформація про криголам. А саме те, що Кабінет Міністрів виділив 252 мільйони гривень на закупівлю наукового океанського судна льодового класу.
Серед важливих міжнародних наукових форумів — Всесвітній конкурс стартапів Startup World Cuр, який відбуватиметься у травні в Кремнієвій долині в США, запросив до участі п’ять українських школярів.
Гігантські кам’яні скульптури на розташованому в Тихому океані острові Пасхи (чи як його називають місцеві мешканці — Рапа Нуї) здавна викликають цікавість у науковців.
Лорану Саймонсу з Нідерландів — лише 9 років, проте він може стати наймолодшим у світі вченим, адже зараз він навчається на бакалавраті електротехніки Ейндховенського технологічного університету (TUE).
По 2 тис. 600 гривень на місяць протягом року отримуватимуть 270 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.