Луценко заявляє, що немає політики в обшуках Кернеса і Добкіна

Луценко заявляє, що немає політики в обшуках Кернеса і Добкіна

У Харкові з самого ранку четверга, 15 вересня, тривали обшуки в приміщеннях, які належать меру Геннадію Кернесу та матері депутата Добкіна. «У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ», — повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

Фредерік Бегбедер презентує у Києві чотири свої книги

Світові бестселери фра­нцузького письменника та публіциста Фредеріка Бегбедера «99 франків» і «Кохання живе три роки», які вже були успішно екранізовані в однойменних фільмах, виходять українською мовою стартовим тиражем по три тисячі кожна.

Теги: Київ

Слово Каменяра: у Києві презентували проект "Франко Фест"

Слово Каменяра: у Києві презентували проект "Франко Фест"

Виставкою «Іван Франко: ідея державності» у Києві почалося урочисте відкриття проекту «Франко Фест». Літературно-мистецька виставка у Національному музеї літератури акцентує увагу на націєтворчій складовій доробку Каменяра.

Теги: Київ, Освіта

Пінг-понг колишніх iз прокурором: Каськів затриманий, Лавринович отримав підозру

Пінг-понг колишніх iз прокурором: Каськів затриманий, Лавринович отримав підозру

Ген­прокурор Юрій Луценко розказав про затримання Каськіва у Панамі, яку підозру вручили любителю золото батона Лавриновичу, які свідчення дають по Єфремову та про конфлікт ГПУ з НАБУ.

Останній акорд

Останній акорд

«Наш народ мудрий, і такі ж його пісні. Багато з них мають вражаючу драматургію, глибоке філософське звучання. Це — не лише художня цінність, а й історія наша. Без розуміння і справжньої поваги до цього феномену наші патріотичні гасла нагадуватимуть бурю у склянці води», — вважав Анатолій Авдієвський, з яким учора прощалися у Києві.

Рахунок 3 на 6

Рахунок 3 на 6

Учорашній день був напруженим і непередбачуваним до останнього для причетних до обміну полоненими. Але з полону бойовиків усе ж було звільнено ще трьох українських заручників. Одним iз перших про це пообіді повідомив у соціальній мережі Петро Порошенко: «Щойно з полону визволили ще трьох наших співвітчизників.

«Справжній» полковник

Держобвинувач під час дебатів сторін у справі української льотчиці Надії Савченко у російському Донецькому міському суді зазначив, що дані свідків і докази слідства повністю довели провину підсудної. За словами прокурора, слідство нібито встановило, що Савченко, перебуваючи у відпустці, прибула у батальйон «Айдар» і «вступила до його лав».

...Склероз у печінці

...Склероз у печінці

Сьогодні у Національному музеї літератури відбудеться презентація книги поезії та прози Аркадія Музичука «Клеймо на животі — Склероз у печінці». Разом з автором про творчість поговорить письменник, редактор журналів «Перець» та «ВУС», автор численних книжок гумору та сатири Олег Чорногуз.

Рамки вшанування

Із вівторка і до завершення акцій у дні роковин найтрагічніших подій Майдану в Києві діятимуть спеціальні посилені заходи безпеки у зв’язку з терористичною загрозою. Як повідомили у поліції, порядок на вулицях столиці вже охороняють 4 тисячі правоохоронців.