Жива дівчина небальзаківського віку

Жива дівчина небальзаківського віку

Про Бріттані Мерфі більшість українських кіноглядачів дізналася після виходу на екрани доволі примітивної молодіжної комедії «Молодята». Так вона у нас і залишалася переважно зіркою однієї ролі, принаймні до появи у «Місті гріхів» (до слова, зараз Брітт знімається у продовженні цього фільму). Навіть прикро за дівчину, бо насправді Бріттані — досить талановита актриса. Що й довела, чудово зігравши ролі у «серйозних» стрічках на кшталт «Автомобільні прогулянки із хлопцями» (2003) та «Мертва дівчина» (2006). Чарівній «лялечці» Мерфі випадало перевтілюватися і в пацієнток психологічних клінік, і в самотніх матерів, і в п’яниць, але чомусь із ними вона асоціюється найменше. Як і з «жінкою бальзаківського віку», адже більше ніж на 20 без макіяжу актриса не виглядає. Хоча «юній дівчинці» Бріттані, між іншим, завтра виповнюється саме 30 років — як героїні роману Оноре Бальзака, котра, власне, й дала назву визначенню «бальзаківський вік».

«Кралечка» — велика сила

«Кралечка» — велика сила

Це зараз її ім’я — синонім не лише «Кралечки», а й узагалі красуні. У свої 40 років (а ювілей вона відзначила 29 жовтня) Джулія Робертс, навіть відійшовши на деякий час від активної кінокар’єри, посідає провідні місця в рейтингах найпрекрасніших і найсексуальніших жінок світу. А колись неоковирне цибате дівча з «конячими» зубами могло хіба що мріяти про Голлівуд, де панували фігуристі блондинки з ідеальними рисами обличчя...

Білий король «чорної» музики

Білий король «чорної» музики

«Це довбане життя — смердюча купа лайна, щоб його...» — характерна фраза з лексикону Емінема. «Який жах!» — полотніє чергова гречна пані, викидаючи на смітник черговий диск «цього жахіття», що від нього в шаленому захваті її чадо. А тим часом чадо вже несеться до друзів, аби послухати «забороненого» Емінема десь потайки від батьків. І що з того, що самим підліткам по 13–15, а їхньому кумиру позавчора виповнилося 35? Вони його розуміють, як ніхто. Бо він не боїться «казати те, що думає». А інші дорослі так люблять брехати...

Осінній наступ британських рокерів

Цьогорічні весна та початок літа були напрочуд багатими на концерти відомих західних рок­ та поп­виконавців. Потім спостерігалася майже повна рок­«засуха». Знані колективи виступали переважно на літніх фестивалях. А з настанням осені естрадні зірки знову стали доступними для українських промоутерів.

Muse: наполегливі провінціали

Muse: наполегливі провінціали

Київський концерт «М’юз» відбудеться в рамках світового турне на підтримку їхнього останнього альбому Black Hole & Revelations («Чорна діра і відкриття»), який побачив світ 3 липня 2006 року. До складу тріо входять ровесники: Метью Белламі — гітарист, клавішник і вокаліст, басист Кріс Волстенхолм та барабанщик Домінік Говард. Від нудьги в сонному провінційному містечку Тейнмаут, що в англійському графстві Дівон, ці хлопчаки ще у віці 13 років створили свою першу групу. У 1997му тріо остаточно зупинилося на теперішній назві і під нею випустило дебютну платівку з чотирма піснями. Цей та наступний реліз такого ж формату, підтримані активними виступами привернули до групи увагу публіки та критиків. Молоді «музи» перебралися жити до Лондона, активно влилися в музичне життя міста, розширили географію концертів на Європу та США, підписали контракт з великою компанією Maverick Records, однією із власниць якої є Мадонна.

The Chemical Brothers: постарілі клубні хлопчики

The Chemical Brothers: постарілі клубні хлопчики

Музика «Хіміч­них братів» розрахована, як кажуть у наших краях, «на любителя». На постійного відвідувача клубних вечірок, де спітнілий натовп «прикинутих» хлопчиків та дівчаток впадає у транс на танцювальному майданчику під миготіння лазерів та електронні «петлі», постійне і безкінечне повторювання в різних тональностях одних і тих самих музичних фраз.

Екран у клітинку

Екран у клітинку

Зірки шоу–бізнесу насправді теж люди, із притаманними їм слабкостями й недоліками. І з безліччю спокус... І нема чого їм заздрити — краще поспівчувати. Адже за кожним, і тим паче — хибним, кроком відомих людей з цікавістю стежить увесь світ. Зокрема, й за судовими процесами, у яких останнім часом аж надто часто фігурують гучні імена.