Українець п’яти держав: 30 вересня драма «Століття Якова» вийде на «1+1»
«Я не буду нікого переконувати, але, на мою думку, цей фільм спонукатиме до прочитання української культури, саме цього роману, і саме тоді ви зрозумієте, що українська культура багата на літературу, — коментує івано-франківський актор Роман Луцький
Оксана Забужко: Україні потрібні психіатри
Іконографія ностальґії, проекція пам’яті
Щороку в Америці виробляють під сотню телесеріалів (чи більше?).
Дмитро Павличко святкує 87-ий день народження
Український поет,перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко сьогодні відзначає 87-річчя.
Наталка Фіцич: Автентичність треба зберігати
Літературний шок: засіб одужання
Гра починається: київська оперета разом з французами створить балет із елементами хіп-хоп
У Києві стартував франко-український танцювальний проект. Посольство Франції в Україні, французький інститут в Україні, Танцювальна компанія Zahrbat, мерія міста Ліль, Київський національний академічний театр оперети розпочали роботу над створенням сучасного балету з елементами хіп-хопу.
Відлетіло літо золоте: прикарпатська майстриня Параска Хома не залишила жодної незакінченої картини
У неділю у селі Чернятин на Прикарпатті попрощалися із народною художницею Параскою Хомою. Відійшла в іншосвіт вона на 83-му році життя вдома. Довгий час хворіла, повідомила її невістка Стефанія Хома.