Війна проти палички Коха

Уже до 1 червня 2006 року Кабмін має затвердити програму розвитку вітчизняного виробництва препаратів для індикації збудників інфекційних хвороб, а до 1 липня Міністерство охорони здоров'я України має вирішити питання про створення Всеукраїнського центру контролю за туберкульозом.

Жах на колесах

Жах на колесах

Двоє людей загинуло та двадцять двоє отримали поранення внаслідок аварії, що сталася на Харківщині. Автобус ЛАЗ-699Р, що перевозив пасажирів за маршрутом Лозова—Алісівка, виїхав на залізничний переїзд, незважаючи на роботу звукової та світлової сигналізації. За хвилину локомотив (потяг перевозив робітників залізниці) протаранив наповнений людьми автобус. Кілька метрів поїзд ще тягнув автобус по рейках, а потім виштовхнув на узбіччя.

Кар-вай каже — заспівай!

Кар-вай каже — заспівай!

Популярна американська джазова виконавиця Нора Джонс дебютує на великому екрані. Як повідомляє сайт Music.com.ua, співачці запропонували роль у новому фільмі знаменитого режисера Вонга Кар-вая. Картина гонконгівського метра, яка одержала робочу назву My Blueberry Nіghts (ідеться про ягоду, яка українською мовою зветься лохина), стане першим англомовним фільмом Кар-вая.

Ліцензія для чистих рук

Ліцензія для чистих рук

Темі освоєння надр уряд приділяє чимдалі більше уваги після того, як Верховна Рада своїм нелегітимним рішеннням відправила його у відставку. Прем'єр Юрій Єхануров доручив міністру охорони навколишнього природного середовища Павлу Ігнатенку оприлюднити факти незаконного надання спеціальних дозволів на користування надрами.

«Дони» побували в Москві зі своїм салом

Останнім часом Партія регіонів Віктора Януковича активізувала свої контакти з російською стороною, зокрема, з пропрезидентською партією «Єдина Росія» Багато хто з українських політиків вважає, що в такий спосіб лідер партії намагається збільшити свій передвиборчий рейтинг. Зокрема, приводом для таких контактів послужило те, що 20 січня Росія заборонила ввозити на свою територію українську продукцію тваринництва.

Складності перекладу...

Складності перекладу...

Раптово і несподівано 13 лютого пішов із життя відомий, плідний, блискучий перекладач французької, іспанської, староруської та староукраїнської літератур, редактор відділу критики і літературознавства журналу «Всесвіт» Михайло Москаленко. Учора друзі, колеги і близькі прощалися з ним у Будинку літераторів і проводжали на Берковецьке кладовище. У нього залишилася 91-річна мама.

Налітай на печиво і чай

Налітай на печиво і чай

Наше офісно-домашнє життя з кожним роком стає дедалі комфортнішим. Не так давно ізраїльські вчені придумали підставку для чашки, яка підтримує температуру кави чи чаю, саме на ваш смак. І коли ви відволічетеся на якийсь телефонний дзвінок, то каву допиватимете такою ж гарячою і запашною. А британські винахідники пішли ще далі: вони вдосконалили звичайнісіньку чашку відділенням для ... печива.

Оце так помилочка

Перевірка правоохоронців підтвердила, що сумські онкологи припустилися фатальної помилки й вирізали пацієнту цілком здоровий орган. За словами співробітника Центру зв'язків iз громадськістю УМВС України в Сумській області Галини Кожедубової, в серпні 2005 року до Сумського онкологічного центру для встановлення діагнозу та призначення лікування звернулася жителька міста Суми. В онкологічному центрі їй зробили аналіз і сказали, що в щитовидній залозі пацієнтки було виявлено пухлину, передає УНІАН. Жінці запропонували зробити операцію, під час якої лікарі мали зробити висновок — чи видаляти тільки пухлину, чи всю щитовидну залозу.

Із іскри запалало полум'я

Два вибухи, що пролунали в Луганську і забрали життя семи осіб, а ще сімнадцятьох поклали на лікарняне ліжко, сталися внаслідок руйнування газопроводу. Це випливає з висновків експертизи, що їх отримала Комісія зі спеціального розслідування Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці й гірничого нагляду.

«Пташечка» піде наліво

Незважаючи на те, що в тісних кабінках для голосування ми змагатимемось із довжелезними «простирадлами»-бюлетенями, голосувати в певному сенсі все-таки стане легше, ніж на минулих парламентських виборах. Пригадується, як тоді люди із не дуже гострим зором (та й не тільки) скаржилися на те, що навіть знаючи номер «своєї» політичної сили в бюлетені, доводилося по кілька разів водити пальцем по рядку з її назвою, аби переконатися, що поставив позначку саме в ту клітинку, яку потрібно.