Річка Ірпінь перебуває під загрозою зникнення
Польща змінить правила працевлаштування іноземців з 2018 року
Україна повністю забезпечила себе цукром власного виробництва
Статистика свідчить, що пальму першості між найбiльшими покупцями українського цукру в нинішньому маркетинговому році утримують дві «чайні» країни: Шрі-Ланка та Грузія. Так-так.
Авіабізнес у стилі «етно»: до України «заходить» нова компанія-лоукост
Обіцянки-цяцянки: чому МВФ не дав Україні черговий транш
Уряд привітав аграріїв із професійним святом бюджетними преференціями
17 листопада в Українському домі з нагоди професійного свята працівників сільськогосподарської галузі та 100-річчя заснування профільного міністерства відбулися урочистості.
Ляшко — Гройсману: Підніміть зарплати людям!
Звертаючись до голови уряду, лідер Радикальної партії закликав його підняти з нового року зарплати не до 3700, а до 5000 грн.
Як отримати землю бійцю АТО: поради міністра юстиції
Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у війську. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи має він право отримати земельну ділянку і куди для цього звертатися?
Долар по 30 грн, нереальна інфляція і нанотехнології: яким може бути держбюджет-2018
Минулого тижня Верховна Рада ухвалила у першому читанні Державний бюджет України на 2018 рік, про що «УМ» уже повідомляла.