Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – співвітчизників, які без вагань віддали свої життя за омріяну нашим народом свободу, за право жити в незалежній державі, у сім’ї європейських народів.
Волонтери-історики зі Львова створили ґрунтовну електронну базу, у якій будуть зібрані найважливіші джерела та матеріали про події Революції гідності, щоб зберегти пам’ять про Майдан 2013–2014 років.
Національний музей Революції Гідності підготував соціальну рекламу «Портрети Героїв Небесної Сотні». Сітілайти та бігборди з цими зображеннями ви можете побачити у своєму місті.
Ансамбль класичної музики імені Лятошинського вшанує у Києві 19 лютого пам’ять про подвиг Героїв Небесної сотні виконанням «Реквієму» Вольфганга Амадея Моцарта.
ДБР завершило досудове розслідування щодо експосадовців МВС, які у 2014 році незаконно ввозили з РФ до України гранати для розгону активістів на Майдані. Окрім цього встановлено, що під час їх розмитнення, розтрачено понад 1 млн бюджетних коштів
Державне бюро розслідувань встановило, що першим вбитим активістом Революції Гідності є Юрій Вербицький. Раніше вважали, що ним був Сергій Нігоян. Слідчі повністю встановили обставини вбивства Вербицького.
У вчинені службових злочинів під час Революції Гідності Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому слідчому, прокурору та чинному судді одного з райсудів Києва.