"Позбудьтеся комплексу кочубеївщини та провінціалізму!"

Шановна редакціє! Тільки через вашу газету можна звернутися до наших можновладців, бо ви не звертаєте увагу на їхні намагання завадити цьому. Отож, може, й почує моє звернення президент Зеленський та його оточення.

Без політиків: хтось відбувся, хтось прогнувся

Український активний і найкращий сегмент суспільства знову кричить: тільки без політиків, хоч в політику після 2014-го пішла велика частина « безполітиків», й проявила себе по різному: хтось відбувся, хтось прогнувся.

Куди дивиться МОЗ?

Маю нітрат-тестер. Коли купую овочі й фрукти, перевіряю, скільки в них шкідливого, якщо продавці не заперечують, що нерідко трапляється. Враження гнітюче. Нітрати в імпортних абрикосах, сливах, динях перевищують норму в півтора, два й навіть у три рази. Так само до серпня відлякували й кавуни.

Теги: колонки

Марш захисників Донбасу

Шановна редакціє, надсилаю вам «Марш захисників Донбасу», музику й слова якого написав Анатолій Кузьмович Здоровий — справжній українець. Ця людина, 1938 р. н., усе своє життя віддала служінню Україні.

Теги: колонки

Патерналістська цвіль усе зіпсувала

До чого ми дожилися... Десь ото візьметься на нашу голову якась напасть — як не зе-пошесть, то коронавірус. І скільки нещасть, людських життів уже покладено на терези історії. Хотіли ж бо як краще, а воно респектабельний Голобородько з наполеонівськими амбіціями виявився банкрутом Голохвостим.

Теги: колонки