Ворог №1 Сталіна

У львівському Музеї визвольної боротьби відкрили біографічну виставку, присвячену першому провідникові ОУН, полковнику Євгенові Коновальцю. «На виставці представлено біографічні матеріали про життя і діяльність Євгена Коновальця. Є багато невідомих дотепер матеріалів, котрі виявлено в архіві ОУН і передано до Музею української революції у місті Київ», — розповів співорганізатор виставки Василь Петрик.

«Ніякий дощ зиму не змив...»

«Ніякий дощ зиму не змив...»

На Тернопільщині вшанували пам’ять Героя України Ігоря Костенка. У його рідному селі Зубрець Бучацького району встановили пам’ятник. На заупокійну службу та освячення меморіалу приїхали його одногрупники, друзі, побратими, хлопці й дівчата, з якими Ігор пройшов Майдан, односельці, воїни-афганці з Бучаччини.

Партер часу

Клумбу поблизу статуї Матері Божої на проспекті Свободи відновили за проектом 1903 року архітектора Арнольда Рерінга. Тепер на клумбі висадили такі квіти, які росли тут 113 років тому, відновили флористику.

БУКвально як сосна

БУКвально як сосна

У місті Ходорів Жидачівського району за поданням держекоінспекції поліція затримала 53 вагони з деревиною, яку везли транзитом із Центральної України за кордон. «Минулої ночі громадські активісти перешкоджали відправленню вантажних поїздів із лісом, котрі стояли на станції Ходорів.

Прапор розбрату

У Львові під час чемпіонату Європи з бойових мистецтв кунг-фу та ушу трапилася кривава сутичка між представниками Азербайджану та Вірменії. Бійку зняли на відео очевидці. Після того як перемога представника Вірменії і уродженця Нагірного Карабаху Давила Петросяна стала очевидною, на трибуні підняли прапор Нагірного Карабаху.

Ремонт за єни

Ще з 2002 року в Україні реалізується японський проект допомоги «Кусаноне». Минулого тижня посол Японії в Україні Шигекі Сумі заявив, що в його рамках ще надаватиме фінансову допомогу школам, яким необхідний ремонт або модернізація. Він сказав: «За програмою «Кусаноне» ми маємо угоду між урядом Японії та України, тому ця допомога надається напряму.

Король Лев чекає

Король Лев чекає

Львів уже готується приймати гостей на три дати майбутніх довгих вихідних: Великдень, свій день народження і календарне свято трудящих. «Слоганом цього року в нас є «760 років унікальних історій. Розкажи свою», — каже представниця міськради Богдана Брильнська. — Ідея в тому, що наше місто вже 760 років розповідає свою історію світу.

Гальмують

Антимонопольний комітет скасував тендер львівського комунального АТП-1 на закупівлю 55 низькопідлогових автобусів. Попередньо колегія АМКУ розглянула скаргу ТОВ «УкрЄвроМАЗ» щодо порушення Львівським комунальним автотранспортним підприємством №1 порядку проведення процедури закупівлі автобусів у кількості 55 одиниць.

Із «льодяником» безпечніше

Із «льодяником» безпечніше

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» платить людям за те, що ті допомагають дітям безпечно переходити дороги в місті. Таких людей через колір уніформи ласкаво назвали «жовті добродії». Вони озброєні семафорними паличками, які школярам нагадують... льодяники.