У Львові поблизу райвідділу намалювали мурал "Моя нова поліція"

У Львові поблизу райвідділу намалювали мурал "Моя нова поліція"

У Львові з’явився новий мурал на підтримку поліції. Новий малюнок, що покликаний оживити барви спального району та зробити його приємнішим для жителів та відвідувачів, намалювали поблизу Сихівської районної адміністрації та Сихівського райвідділу поліції.

М’яко стелять: на Львівщині бельгійці розпочали будівництво меблевого заводу

Ще у травні бельгійська компанія Hima, яка є виробником м’яких меблів, прийняла рішення про інвестиції у Львівську область. А днями розпочато будівництво заводу в Бориславі. «Сума інвестицій становитиме 6 млн. євро.

Теги: Львів

У Львові людей, які пережили ампутацію, навчать водити авто

У Львові людей, які пережили ампутацію, навчать водити авто

Львівське державне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування днями відкрило сучасний реабілітаційний центр, названий на честь американця українського походження Маркіяна Паславського, який загинув у бою під Іловайськом.

У Львові відновили старовинну флорентійську мозаїку

На фасаді колишнього костелу Найсвятішого Серця Ісусового і монастиря францисканок, що розташований у місті Лева на вулиці Лисенка, 43, відновили флорентійську мозаїку «Найсвятіші Тайни».

Теги: Львів

Сміттєзвалища поставити на карту

Міністр екології України Остап Семерак припускає, що чиновники у Львові щодня отримували доходи з нелегального сортування сміття, інформує «Еспресо.TV». «Я переконаний, що проблема збирання і переробки твердих побутових відходів криється у тінізації цього бізнесу.

Теги: Україна

"Тіні забутих предків" у Львові: Павло Гудімов запрошує на ніч у музеї (фото)

"Тіні забутих предків" у Львові: Павло Гудімов запрошує на ніч у музеї (фото)

Виставка "Тіні забутих предків", присвячена стрічці Сергія Параджанова, триватиме у Львові до 17 липня. Далі "Тіні забутих предків" помандрують в Одесу та Дніпро.

Теги: Україна

Сміття зі Львова до Києва везуть і будуть везти

Сміття зі Львова до Києва везуть і будуть везти

Київ наразі вже прийняв понад 500 тонн твердих побутових відходів зі Львова, додаткове сміття не призведе до негативних наслідків для мешканців столиці, заявляють у комунальному підприємстві «Київкомунсервіс».

Недитячий Донбас: у Львові презентували фотовиставку про дітей і війну

75 cвітлин, представлених на фотовиставцi «...Забуті світом», зроблені на Донбасі в період iз квітня 2014-го до лютого 2015 року. Їх авторами є фотографи з України, Польщі, Чехії та Росії.
На одному фото — батьки ховають доньку.

Виносити сміття з хати

У Львові звуками сирен прощалися із надзвичайниками, що загинули на Грибовицькому сміттєзвалищі. На знак скорботи за загиблими по всій Львівщині були приспущені прапори на держустановах, в усіх пожежно-рятувальних підрозділах, а також було вишикувано пожежні автомобілі із включеними звуковими сирена