Колосальні зусилля Збройних сил України стоять за кожним так званим «жестом доброї волі» росіян – лише за минулу добу (9 листопада) українські війська взяли під контроль 12 населених пунктів біля Херсона.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган назвав важливим кроком заяву Кремля про відведення військ із Херсона і заявив, що Анкара продовжує свої дипломатичні зусилля з посередництва між воюючими Україною та рф.
Адміністрація Байдена відхилила запит Києва та прохання двопартійної групи членів Конгресу про надання сучасних безпілотників Gray Eagle MQ-1C. Це рішення позбавляє Україну сучасного озброєння, про яке просили протягом багатьох місяців.
Голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі заявив, що в Україні загинули або отримали поранення 100 000 російських солдатів. При цьому Міллі заявив, що ймовірно такі ж втрати і на українській стороні.
Військово-політичне керівництво України, як і керівництво НАТО вкрай обережно оцінюють російські офіційні заяви про «жест доброї волі» (тобто – втечу) з Херсона на лівий берег Дніпра.
Українські креатори з агентства provid пропонують кулі замість слів: вони створили особливий шрифт для матеріалів російською, яка нині ототожнюється з агресією, насиллям та жорстокістю.
Чергова партія військової техніки та амуніції з Німеччини уже доставлена до України. До пакету допомоги увійшли бронемашини, ракети для систем ППО та захист від дронів.
Секретар Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов вважає, що переговори з РФ будуть доречними тільки після виведення окупаційних військ, оскільки на нинішньому етапі війни подібні пропозиції є абсурдними.