Прем’єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс під час зустрічі лідерів Великої Сімки G7, яка відбудеться 11 жовтня, має наміри запропонувати також скликати екстрений саміт НАТО на тлі російського ракетного терору України.
Прем’єр- міністр Денис Шмигаль від початку повномасштабної війни заявив, що міжнародні партнери України надали близько 20 млрд доларів, зокрема $2,7 млрд доларів було отримано від МВФ.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна розраховує на позитивну позицію тих членів НАТО, які раніше скептично ставилися до її вступу в Альянс, оскільки ситуація докорінно змінилась.
Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що застосування росією ядерної зброї в Україні, США розглядатимуть як напад на НАТО, оскільки наслідки подіб
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг ухильно відреагував на заявку України щодо членства в Альянсі. Так само відповів і державний секретар США Ентоні Блінкен.
У Альянсі заклопотані пошкодженням трубопроводів «Північного потоку-1» і «Північного потоку-2», зазначивши, що зазначили, що витік газу є актом саботажу.