Пентагон не фіксує підготовку росії до ядерних випробувань

10:03, 05.10.2022
Пентагон не фіксує підготовку росії до ядерних випробувань

НАТО спростовує інформацію про підготовку росіі до ядерних випробувань на кордоні з Україною

Пентагон не підтвердив повідомлення про переміщення росією тактичної ядерної зброї залізницею, однак стежать за ситуацією. 

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на високопоставлену  представницю Пентагону.

 

Лора Купер, заступниця помічника міністра оборони з питань України і Росії, додала, що американські військові не бачать жодних ознак, щоб змінювати розміщення власних ядерних сил.

 

«У мене немає нічого іншого, окрім як даних з відкритих джерел»,- сказала Лора Купер. 

 

Пентагон уважно стежить за ядерними силами Росії, що є основною частиною його місії з часів холодної війни.

 

За даними італійського видання La Repubblica, розвідка НАТО нібито попередила союзників про можливе випробування Росією суперторпеди «Посейдон», оснащеної ядерним зарядом.

 

А за даними The Times, президент РФ Владімір Путін, ймовірно, планує випробування ядерної зброї поблизу України – для цього він спрямував у напрямку лінії фронту так званий «ядерний потяг».

 

Між тим НАТО наразі не бачив ознак можливої підготовки росії до ядерного випробування, але продовжує пильно стежити за ситуацією. 
 


Як повідомляла УМ, володимир путін, президент росії має намір продемонструвати готовність до ядерного удару по Україні. Для цього він відправив на український кордон "ядерний поїзд".