«Старики–розбійники»

Правоохоронці затримали групу пенсіонерів–шахраїв, які додумалися дурити Пенсійний фонд. У «стариків–розбійників» це вийшло. Протягом двох років дідусі викачали з цієї установи близько 260 тис. грн. І це лише за попередніми підрахунками.

Людина — не килимок для ніг

Його голови не видно. Лише торс, обтягнутий футболкою, та рухливі руки, що підкреслюють емоційність розповіді. Практично весь фільм — монолог людини, яка зіткнулася з Системою. А почалося все зi звичайного робочого дня, коли працівник фірми, що стелить та міняє килимки в офісах, зайшов це зробити до чергової контори. Потім його затримали працівники міліції й сказали, ніби він пограбував пункт обміну валюти. Дарма чоловік пояснював, що лише міняв килимки. Під тиском він іде до відділку міліції, в якійсь кімнаті на нього одягають наручники, знімають штани, а потім один із «правоохоронців» натягує собі на руку поліетиленовий пакет і починає чавити геніталії затриманого. Чоловік кричить. Він не має в чому каятися. Та «служителям закону» потрібне лише одне: зізнання й закриття справи.

Розвідники, а не мільйонери

Розвідники, а не мільйонери

Сьогодні, 1 грудня, вітчизняні розвідники — і діючі офіційно, і «нелегали», і ветерани запасу — відзначають 20–ту річницю Служби зовнішньої розвідки України. З цієї нагоди СЗР та видавництво «Ярославів Вал» презентували нову книгу «Розвідники, народжені в Україні». Її автор — Олександр Скрипник — працює речником СЗР і вже не перший рік досліджує історію вітчизняних спецслужб. Утім саме це видання є найґрунтовнішою працею з усіх попередніх, адже в книжці — понад 600 сторінок!

Антикорупція по–луцьки

Антикорупція по–луцьки

Близько восьмої вечора у понеділок на митному посту «Луцьк» Ягодинської митниці сталася украй резонансна подія. У службове приміщення поста увірвалася група правоохоронців у масках, які заблокували всі входи й виходи. Невдовзі сюди було доставлено й керівницю цього митного підрозділу, яку згодом доправили до облуправління СБУ. Кілька днів силовики (операцію проводили бійці СБУ спільно з колегами з підрозділу внутрішньої безпеки Держмитслужби) не давали жодних коментарів щодо цих «масок–шоу». Й лише позавчора прес–центр СБУ оприлюднив свою версію надзвичайної події на митниці «Луцьк».

Офісний довгобуд

Кому винен — усім пробачаю... Цей жартівливий вислів насправді є нормою поведінки для окремих вітчизняних бізнесменів. Тож тим, кому вони завинили, доводиться витрачати чимало часу і коштів, щоб через суд змусити боржника розрахуватися. Так, на початку вересня було відкрито виконавче провадження у справі Анатолія Богатиренка, ім’я якого не раз з’являлося поряд iз назвою готелю «Централь», що у Донецьку.

За смерть сина — квартира в офісі

За смерть сина — квартира в офісі

Ця надзвичайна подія сталася ще у далекому 2005 році: рано–вранці 50–річний слюсар–ремонтник цеху емальованого посуду ВАТ «Новомосковський трубний завод» Володимир Кущ виїхав велосипедом на роботу. Хоча він мав автомобіль, але двоколісному транспорту віддавав перевагу досить часто. Вже через якийсь час синові Володимира — Сергію повідомили про непоправне: батька збило авто. Буквально за півгодини син уже був на місці дорожньо–транспортної пригоди. Від побаченого Сергієві Володимировичу стало не по собі — батько лежав у калюжі крові на асфальті, без жодних ознак життя, а пом’ятий автомобіль «Фольксваген–Пассат» завис на високому... бордюрі.

Служити будемо довше

Як повідомляє прес–служба Президента, глава держави підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (щодо продовження військової служби за новим контрактом)». Закон, який Верховна Рада ухвалила ще 18 жовтня, передбачає, що строк проходження військової служби можна продовжити на три роки для військовослужбовців, які проходять військову службу на посадах рядового складу. Для сержантського і старшинського складу — на 5 років, а для осіб офіцерського рангу — на термін від 5 до 10 років.

Без голови, але з «довічниками»

Без голови, але з «довічниками»

Верховний Суд України знову в епіцентрі скандалу. Мало того, що вже більше місяця цей найвищий в ієрархії судів загальної юрисдикції храм Феміди лишається без голови (нагадаємо, що обрати нового очільника судді не можуть через те, що скандальним рішенням Окружного адміністративного суду Києва було заборонено проведення пленуму ВСУ 30 вересня, на якому й передбачалися вибори голови, так ще й окремим суддям Верховного Суду закидають порушення суддівської присяги.