Богині української кухні

Богині української кухні

На фасаді будинку №9 по вулиці Шашкевича в обласному центрі Прикарпаття, де певний час мешкала авторка кулінарних бестселерів «Солодке печиво», «До святкового столу», «У будні та свята», «Для гостей і сім’ї», «Нашим найменшим», «На добрий вечір», «Дітям і батькам» Дарія Цвєк, встановили пам’ятну дошку.

Мир для Чубарового

Скандал із мисливськими угіддями, який тривав на Черкащині кілька років поспіль, нарешті благополучно завершився. Оскільки на сесії обласної ради депутати одноголосно проголосували за повернення 1,5 тисячi гектарів мисливських угідь ТОВ «Мисливсько-рибальське товариство «Чорнобаївське», тож тепер мисливці мають законне право полювати на своїй території.

Херсонський кордон «на замку»

Херсонський кордон «на замку»

У Херсоні, який тепер є прикордонною зоною з Кримом, розташувався колишній Сімферопольський прикордонний загін, на основі якого було сформовано новий підрозділ — Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби України.

Воля або смерть

Воля або смерть

Холодний Яр поповнився ще одним пам’ятником героям, які полягли за свободу рідної України. Днями тут, у селі Буда, де росте тисячолітній дуб Максима Залізняка, під час вшанування борців за волю України біля місцевого храму Петра Калнишевського урочисто відкрили монумент Небесній сотні.

Випийте «Коктейль Молотова»

Випийте «Коктейль Молотова»

Колишнє львівське арт-кафе «Стодола» змінило назву на «Правий сектор» і відповідно переобладнало інтер’єр. Оформлення закладу виконано тепер у переважно червоно-чорних кольорах, навіть декоративний посуд червоно-чорний.

Наш полк — наша допомога

Організацію «Благодійний фонд підтримки військовослужбовців Сумського артилерійського полку та членів їхніх сімей» створили переважно випускники колишнього Сумського вищого артилерійського командного училища. Вже давно успішні штатські, вони вирішили, що допомогти полку в скрутний час — їхнє завдання.

«Окупанти» на дорогах

«Окупанти» на дорогах

У суботу у Львові відбулася вже друга громадська акція, під час якої активісти клеїли на неправильно припарковані автівки наліпки «Я паркуюсь, як окупант» (слова наліпки зображені на тлі російського триколору). Це продовження громадської ініціативи «Мені плювати на всіх, паркуюсь, як хочу». Тільки цього разу несумлінних водіїв соромили не байдужістю, а приналежністю до окупантів.

Лелека з трьома конвертами

Справжнє диво, яке на Черкащині буває один раз на кілька років, сталося нещодавно в області. У молодих батьків Віталіни та В’ячеслава Тарасенків із міста Чорнобай народилася трійня — три донечки–сонечка. «На моїй пам’яті, а працюю я майже 30 років, народилися лише дві трійні», — наголошує на унікальності випадку для області головний лікар Черкаського пологового будинку №2 Василь Габро.

«Ще нам, браття українці, усміхнеться доля!»

Зірками інтернету стали віднедавна черкаські учні спеціалізованої загальноосвітньої школи №37 для дітей iз вадами слуху. Одягнувши вишиванки, 50 хлопчиків та дівчаток із цього навчального закладу на сходах рідної альма–матер щиро i з душею заспівали Гімн України мовою жестів, викликавши зворушливі та патріотичні почуття у багатьох українців.

Солов’їний вік

Солов’їний вік

Справжньою подією у місті Городище на Черкащині став недавно проведений конкурс краси серед студенток та старшокласниць із райцентру та від сільських громад. «Це просто феєрверк української краси! Шістнадцять дівчат у своєму солов’їному віці були неперевершеними та зворушливими, я бачив на очах їхніх батьків сльози щастя від того, що вони виростили та виховали таких розумних і гарних доньок», — ділиться враженнями з «Україною молодою» член журі Герой України, народний артист Анатолій Паламаренко.