Звіринець без голови

Звіринець без голови

Генерального директора «Київського зоологічного парку загальнодержавного значення» Олексія Толстоухова було звільнено з посади 21 вересня. Про це повідомив головний координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський: «21 вересня був останнім днем роботи Олексія Толстоухова в Київському зоопарку. В цей день він вивіз особисті речі з кабінету. Разом з Толстоуховим звільнилися заступники генерального директора з організаційно–господарських питань Євген Долженко та з економічних питань Марія Кіцька, начальник юридичного відділу Микола Марчук, начальник загального відділу Світлана Бочковська».

Прибиральниця з України — теж людина

Прибиральниця з України — теж людина

У чеському видавництві «Вітряні млини» вийшла антологія сучасного оповідання українських авторів «Україно, давай, Україно!». Видавець Петро Мінаржик вважає, що строкатістю жанру і талановитим викладом книга допоможе зламати стереотипи про українців, які досі панують у чеському суспільстві.

Юрист стає «капiтаном Немо»

Юрист стає «капiтаном Немо»

Позавчора Національний реєстр рекордів України поповнився ще однією графою: найменший підводний човен «Чикур–1». Його конструктор–винахідник, 48–річний одесит Василь Чикур у присутностi журналiстiв уже дев’ятий раз занурився на цьому апараті під воду, цього разу — в Днiпро.

Універсальна посмішка

Універсальна посмішка

Відомому в усьому світі зображенню «смайлика» вчора виповнилося 30 років. Вважається, що вперше в інтернет–повідомленні його використав Скотт Фалман, професор комп’ютерної школи американського університету Карнегі Меллона у Піттсбургу.

Дороге задоволення

Дороге задоволення

Верховна Рада «взялася» за курців не на жарт — днями вступає у силу Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів», прийнятий парламентом 22 вересня 2011 року.

Не сядемо

Не сядемо

Найбільші вітчизняні авіаперевізники «Аеросвіт» i Міжнародні авіалінії України (МАУ) відмовилися переходити в цьому році в новий міжнародний термінал D Бориспільського аеропорту і поки продовжать роботу в терміналах B та F.

Стан здоров’я українців — на «трійку з мінусом»

Порівнявши такі дані як тривалість життя населення, рівень дитячої смертності, смертність у різних вікових групах, агент­ство Bloomberg Rankings визначило «найздоровіші» країни та ті, де є великі проблеми iз системою охорони здоров’я.

Сирна епопея триває

Сирна епопея триває

Із російських відкритих джерел стало відомо, що українські сири досі перевіряють. Більше того, ту продукцію, якістю якої «Росспоживнагляд» не задоволений та з виробниками якої не вдалося домовитися, на територію Російської Федерації не пускають.

«Зайнятний» закон

Віктор Янукович підписав Закон «Про зайнятість населення», що під час його опрацювання та розгляду викликав шквал критики громадськості. Про це під час брифінгу повідомила перший заступник глави адміністрації Президента, представник глави держави в Кабінеті Міністрів Ірина Акімова.

Під Українським домом досі триває акція на захист державної мови

Поки «регіональна» російська крокує країною, у Києві під Українським домом люди досі протестують проти вже підписаного Президентом закону Колесніченка—Ківалова. Навіть без надії на те, що хтось тепер зможе його скасувати — просто щоб показати: в Україні є люди, яким болить доля мови, народу і цієї байдужої до простих людей держави.