Обстріли українських позицій російськими найманцями за попередні дві доби зросли в рази

Уже станом на 7-му ранку понеділка збройні формування Російської Федерації та її найманці встигли тричі порушити режим припинення вогню.

Теги: АТО, Донбас, ООС

У Золотому на Донбасі люди бояться відведення української армії

У Золотому на Донбасі люди бояться відведення української армії

Люди бояться відсутності влади й комунікацій з нею. У Золотому-4 й так складно із продовольством. Здебільшого у населеному пункті живуть пенсіонери, їхній середній дохід ледь перевалює за 1500 гривень.

Нам відверто пхають боснійський сценарій закінчення війни

Я не претендую на роль інтєлєктуала і аналітика, але щось мені все більше здається, що нам відверто пхають боснійський сценарій закінчення війни. З редакторськими правками до наших реалій, звісно.

Генштаб розробляє план розведення військ на Донбасі

Генштаб розробляє план розведення військ на Донбасі

Генеральний штаб Збройних сил України розробляє план розведення сил та засобів на Донбасі. Про це розповів міністр оборони України Андрій Загороднюк. За його словами, розведення сил та засобів не буде відбуватися одночасно по всій лінії розмежування.

Мінстр МЗС обіцяє вибори на Донбасі лише за українськими законами

Мінстр МЗС обіцяє вибори на Донбасі лише за українськими законами

Україна погодиться на проведення виборів на непідконтрольній частині Донбасу лише на основі українського законодавства. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. "Український закон не передбачає ніяких "ЛНР" і "ДНР", ніяких іноземних збройних формувань".