Нічого нікому не скажу!

Учора скінчився десятиденний термін, протягом якого Генпрокуратура мала перевірити обгрунтованість публічних звинувачень у корупції з боку колишнього держсекретаря Олександра Зінченка на адресу першого помічника Президента Олександра Третьякова, колишнього секретаря Ради нацбезпеки і оборони Петра Порошенка i лідера депутатської фракції «Наша Україна» в парламенті Миколи Мартиненка.

«Нашу» «перефарбованими» не зіпсуєш?

Те, що ще рік тому могло б примаритися тільки у найхимернішому сні, стало дійсністю — на 30-й сесії облради оголошено про створення фракції «Народного союзу «Наша Україна». До неї увійшли 15 депутатів, переважно керівники тутешніх вугільних підприємств, а очолив їх 65-річний директор ВАТ «Шахта ДПівденнодонбаська №1» Михайло Бугара. Не секрет, обласна рада досі залишалася глибоким тилом обласного відділення Партії регіонів, яку очолює Борис Колесников.

Після Гонгадзе: дещо таки змінилося

Після Гонгадзе: дещо таки змінилося

П'ять років — це для пострадянської людини символічний термін. Але символічних рокiв — не в тому сенсі, що позірних (це якраз є), а таких, які б яскраво охарактеризували перехід країни і влади на інший рівень — змін у розслідуванні так званої справи Гонгадзе по завершенні цієї сумної, тривожної й напруженої п'ятирічки ми так і не дочекалися. Тіло Георгія досі не поховане, його вбивці не сидять на лаві підсудних.

Шоу від Макаровича

Шоу від Макаровича

Президента Віктора Ющенка обурила інформація екс-голови СБУ Олександра Турчинова про те, що глава держави досі не надав аналізи для експертизи в справі свого отруєння. «Я не давав свідчення, тому що мене ніхто про це не просив», — сказав Ющенко українським журналістам в Нью-Йорку, де він перебуває на засіданні Генасамблеї ООН.

Оточення в облозі

На заяву Турчинова відреагували i головні «герої» корупційного скандалу. Адже наведені приклади екс-голови СБУ важать більше, ніж просто слова екс-держсекретаря Зінченка.
Так, колишній секретар РНБО Петро Порошенко попередив Турчинова про кримінальну відповідальність.

Ю. і Ю., скажіть одне одному «Люблю»

Двоє «польових командирів» Помаранчевої революції, Тарас Стецьків і Володимир Філенко, запрошують українців вийти 21 листопада на майдан Незалежності. Минулоріч цього дня проходив другий тур виборів. Результат підрахунків сфальшували досі не названі зловмисники. На ранок країна прокинулася з тисячами протестувальників на вулицях і площах. «Минулого року ми вийшли на Майдан і своєю принциповою позицією вирішили долю України, — звертаються до співвітчизників двоє вірних політичних побратимів. — 21 листопада 2005 року ми повинні бути в Києві на майдані Незалежності... Всі на Майдан!».

Опозиція в опозиції?

Після того, як Партія регіонів підписом лідерки свого парламентського представництва Раїси Богатирьової долучилася до Декларації про єднання, яку ініціював Президент України Віктор Ющенко, багато хто припустив, що це — один із перших кроків «регіоналів» з опозиційного флангу на більш поміркований і ближчий до влади. Вочевидь, «Регіони» одразу зметикували, що такий крок загрожує втратою рейтингу, і виступили з численними заявами про те, що підпис — ніяк не доказ того, що партія підтримує курс нової влади.

Кримський прем'єр за крісло не тримається

Тільки лінивий серед кримського політичного активу не пророкував останнім часом відставки нинішньої осені голови Ради Міністрів АРК Анатолія Матвієнка. Особливо завзято «носиться» з подібною ідеєю екс-міністр фінансів (він перший із колишньої урядової команди публічно виказав свою незгоду з рішенням Президента про призначення Матвієнка), а нині лідер місцевої організації Республіканської партії України Олександр Гресс.