Кислота, ревнивий міліціонер і невідома Олександра

Облити їдкою речовиною Юрія Чижмаря, заступника «губернатора» київської облдержадмінiстрації, наказав начальник одного з територіальних відділів міліції Солом’янського району, капітан міліції 1980 року народження. Про це на вчорашній прес–конференції заявив начальник київської міліції Олексій Крикун.

Дороги чистять — машини стоять

Дороги чистять — машини стоять

Минулу зиму кияни запам’ятають надовго. Таку кількість неприбраного снігу, переламаних рук і ніг, травмованих людей через бурульки та повну бездіяльність комунальних служб забути важко. Експерти цю ситуацію пояснюють так: «молода команда» Черновецького на прибиранні доріг просто зекономила.

«Шанси осліпнути зменшилися»

Голова київської облдержадміністрації Володимир Присяжнюк заявив журналістам, що інцидент, який стався з його заступником Юрієм Чижмарем, ніяк не пов’язаний із нинішньою професійною діяльністю постраждалого. Крім того, за словами «губернатора», правоохоронці вже затримали підозрюваного, який хлюпнув на чиновника невідомою речовиною, спричинивши опіки обличчя 2–го і 3–го ступенiв.

«Кислотна» ніч

«Кислотна» ніч

Юрія Чижмаря, одного із заступників голови Київської обласної держадміністрації, в ніч із середи на четвер невідомий облив їдкою речовиною. Інцидент стався о 22.30 у дворi будинкiв №162 і 164 на вулиці Горького.

Насос–«невидимка»

Насос–«невидимка»

Життя сім’ї Рудників останній десяток років перетворилося на каторгу. Мати з донькою, що мешкають у Шевченківському районі столиці, вже й забули, що таке сімейний затишок і здоровий сон. Під їхню квартиру «Київенерго» «вселило» машину, робота якої змушує дрижати всю оселю. Із 2001 року Рудники шукають правди в комунальних інстанціях. Але чиновники, як то часто буває, проблему ігнорують — пишуть відписки й удають, що проблеми немає. Мовляв, пані Марія з донькою Тетяною існування насоса для подачі гарячої води в підвалі вигадали — за документами, його там... немає.

Софію і Биківню — Мінкульту

Попри невдоволення й протести громадськості, працівників музеїв та активістів–захисників старого Києва, Національний заповідник разом із комплексом споруд «Софія Київська» таки передали до сфери управління Міністерства культури й туризму. Відповідне рішення було прийняте урядом і вже оприлюднене на офіційному сайті Кабміну.

«Дармові» харчі від мерії

Голова КМДА Олександр Попов підписав розпорядження, де визначено максимальні надбавки до ціни, які можуть встановлювати виробники. Про це повідомляє прес–служба київської влади. Зокрема, міська адміністрація встановила такі надбавки: 8% на житнє та пшеничне борошно вищого, першого і другого ґатункiв, 12% на хліб iз борошна вищого ґатунку вагою понад півкіло та вироби для діабетиків, 10% на м’ясо птиці, варену ковбасу, молоко, сир, сметану, вершкове масло, олію та яйця, 12% на макаронні вироби, крупи і цукор, 15% на яловичину і свинину.

«Космічний прибулець»

«Космічний прибулець»

«Сезон полювання» на мера Києва Леоніда Черновецького «відкрився» 27 січня. Тоді прем’єр Микола Азаров не без усмішки заявив у присутності голови КМДА Попова: «Олександре Павловичу, він у відпустці у нас, так? Обов’язково знайдіть мера. Повідомте, що кияни скучили за ним. Дуже хочуть його бачити й просять швидше приступити до роботи». Пізніше Азаров оголосив дату, до якої Попов мав відшукати мера, — 1 лютого. Однак навіть через півтора тижня Черновецького кияни так і не побачили.

Журналісти висували версії місця знаходження мера, пішли чутки, що Леонід Михайлович шукає політичного притулку й збирається змінити громадянство, політики вже почали робити «ставки». Але ніхто не міг достеменно сказати: де і що робить наш загадковий мер, який «царствує, але не править»?

Тим часом у середу проти ночі Черновецький вигулькнув на «5–му каналі» і заявив: він боїться переслідувань і за долю своїх близьких.

Софія — київська, а не московська!

Софія — київська, а не московська!

Із вимогою не допустити передачу Національного заповідника «Софія Київська» у підпорядкування Міністерству культури вчора на Софійській площі зібралося близько двох сотень людей. Серед них — активісти з організацій «Збережи старий Київ», «Кияни проти руйнації» та працівники заповідника.