«Ні ти, Зінченко, ні я, Порошенко»

Понад півтора десятка політичних сил збираються відзначити річницю Помаранчевої революції і вже подали заявки про проведення акції на столичному майдані Незалежності. Причому, чомусь ідеться не про 22 листопада — початок масових виступів, а 20-те число. Серед заанонсованих демонстрантів — «Народний союз «Наша Україна», інші соратники Віктора Ющенка річної давнини, а також сили, які до звитяг революції не мали жодного стосунку, як-от «Братство» Корчинського або ПСПУ Вітренко. Про це розповів один із «польових командирів» Майдану-2004 Володимир Філенко під час учорашнього «круглого столу» «Помаранчева революція: сподівання та результати». В цілому ж пан Філенко каже, що зараз основним питанням є лише участь або не участь у заходах Президента Віктора Ющенка та колишнього Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомляє «Українська правда».

Головне — не «проїсти» ті мільярди?

Головне — не «проїсти» ті мільярди?

Позавчора, після завершення аукціону з продажу рекордно дорогого українського підприємства, Фонд державного майна України і компанія «Міттал стіл» почали погоджувати деталі договору купівлі-продажу 93,02 відсотка акцій ВАТ «Криворіжсталь». Про час підписання угоди власне з купівлі комбінату мало бути повідомлено вчора. Політики й аналітики тим часом продовжують коментувати факт безпрецедентного для України аукціону, причому скептики зауважують, що ще треба дочекатися виконання узятих на себе індусом Мітталом платіжних та інвестиційних зобов'язань, а найзатятіші опозиціонери навіть у такій прозорій і блискучій процедурі примудряються знаходити факти... «корумпованості» керівництва держави.

У коридорах розминулися, в парламенті об'єднаються?

У коридорах розминулися, в парламенті об'єднаються?

Жінки отримують задоволення по-різному. Одній для повного екстазу досить придбати нову тефлонову пательню, інша розімліє під невагомою вагою накинутої на плечі багатим залицяльником шиншилової шубки, ще котрась відчує справжнє блаженство тільки натягнувши на пальчик довгоочікувану обручку... Так чи інакше, термін «задоволення» слабка стать розуміє дещо інакше, а в більшості випадків — просто геть інакше, ніж сильна. Звісно, якщо не йдеться про жінку, яку називали «єдиним чоловіком» у Кабміні, у Верховній Раді, в політиці й усюди, де б вона, тобто Юлія Тимошенко, не брала «господарство» у свої тендітні ручки. Таких жінок, як «наша Юля», банальними шубками-пательнями не задовольниш. Їм подавай справжній вибух емоцій. Такий, як, наприклад, омріяний продаж тисячу разів згаданої на революційному Майдані в контексті порушення «злочинною владою» восьмої заповіді («не кради») «Криворіжсталі».

Невідомо коли, але скоро

Невідомо коли, але скоро

Консультації Україна—НАТО на вищому рівні, що відбулися цього понеділка в столиці Литви Вільнюсі, стали вже третьою за два останні тижні зустріччю київських та натовських високопосадовців. Така динамічність зустрічей у верхах створює враження, начебто наша держава без п'яти хвилин член Альянсу. Вступ до НАТО натепер — єдиний із реальних «вікон», через які Україна може легально інтегруватися в західну політичну цивілізацію.

«Помаранчевий» комсомол

У суботу — в день, коли політична Україна аж тріщала від партійних з'їздів, — було створено Всеукраїнську громадську організацію «Молодіжний союз «Наша Україна», яка називає себе молодіжною часткою більш поважного НСНУ. На з'їзд «молодіжки» в Палац культури КПІ прийшло чимало «старійшин» із «Народного союзу...», зокрема голова центрального виконкому НСНУ Микола Катеринчук. Ну й ще — міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, який був головою оргкомітету ющенківської «молодіжки».

Після антракту, але без визначеності

«Перерва між першим з'їздом, що пройшов узимку, і нинішнім зібранням була обумовлена невизначеністю в діяльності організації. Мені радили її розпустити чи перетворити на партію. Принаймні на першому з'їзді минулого року була задекларована саме така мета. Але, думаю, ми не помилилися, зберігши нашу організацію у статусі громадської», — заявив минулих вихідних перед членами ради тепер уже колишній керівник об'єднання «За Україну! За Ющенка!» Петро Ющенко. За його словами, роль «ЗУЗЮ» сьогодні повинна бути не менш значимою, ніж у період президентської виборчої кампанії, коли ця структура працювала на обрання брата Петра Андрійовича Президентом.

24 200 000 000 грн.

24 200 000 000 грн.

«24 мільярди 200 мільйонів — продано!» — сказав ліцитатор (чоловік із молотком) В'ячеслав Шевченко на вчорашньому аукціоні, зафіксувавши перехід найкрутішого українського металургійного підприємства у власність фірми «німецько-британського індуса» Лакшмі Міттала. У Фонді держмайна України з 11-ї години зібралися перші особи держави — Віктор Ющенко і Юрій Єхануров, під’їхала й попередня глава уряду, Юлія Тимошенко, яка багато зробила для вигіднішого перепродажу фактично вкраденої «Криворіжсталі». Саме вкраденої. Адже, згадаймо, теза про крадіжку попереднім режимом цього меткомбінату була однією з основних, якими тоді ще кандидат у президенти Віктор Ющенко керувався у своїх виступах перед революційним Майданом.