Девальвація моралі

Девальвація моралі
    You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and xcontent44.langid=0' at line 1
    select * from xcontent44 where xcontent44.content_id= and xcontent44.langid=0
    /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc (75)

    Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/clients/umoloda/inc/db_lib.inc on line 39
  • 00:00, 11.09.2012

8 вересня 1855 року російські війська залишили Севастополь. Відтак Кримська війна 1853—1856 рр. завершилася поразкою Росії. Можна було б і не згадувати про це, якби не один міф. Маю на увазі рядки з пісні, якою ледь не щодня тішили покоління совєтських людей радіо, телебачення та всілякі концерти — від кремлівських до самодіяльних: «Сєвастополь, Сєвастополь — нєпріступний для врагов...»

Понеділок — день кривавий

Понеділок — день кривавий

У неділю та понеділок Іраком прокотилася серія з приблизно 20 терактів, у яких загалом загинуло 60 осіб, а понад 250 отримали поранення, підсумовує Бі–Бі–Сі. Кілька начинених вибухівкою автівок злетіли в повітря у містах Кіркук, Самарра, Басра, Туз–Хурмату. Один автомобіль було підірвано біля будівлі французького консульства в Насрії.

БАБині «кицьки»?

БАБині «кицьки»?

Сьогодні телеканал «Россія–1» покаже фільм Аркадія Мамонтова «Провокатори. Частина друга», присвячений сумнозвісній акції у храмі Христа Спасителя у Москві, яку провели дівчата, відомі нині як Pussy Riot.

Темний слід російського ведмедя

Скандально відома й водночас найприбутковіша компанія у світі — російський «Газпром», виявляється, могла заробити свої 44,6 млрд. доларів прибутків за минулий рік не зовсім чесними методами. Тобто, є підозра, що вона, проводячи свій паливний бізнес та забезпечуючи приблизно четверту частину європейського імпорту природного газу, порушувала законодавство. Принаймні європейське.

Перша леді починає. Обама виграє?

Перша леді починає. Обама виграє?

Якщо на нещодавньому з’їзді Республіканської партії США у Флориді найбурхливіші овації викликала промова дружини кандидата в президенти від республіканців Мітта Ромні, то на відповідному заході Демократичної партії не менш переконливою була чинна перша леді Мішель Обама. Демократи зібралися на свій з’їзд позавчора у місті Шарлотт (штат Північна Кароліна). Інтриги щодо того, кого з’їзд висуне в президенти, вже давно немає — альтернативи Бараку Обамі від початку його президентства фактично й не шукали. Тому емоційний виступ Мішель був адресований, швидше, виборцям, ніж однопартійцям. Пані Обама назвала свого чоловіка людиною, яка підтримує контакт із пересічними американцями, нагадавши при цьому про його скромне походження. І виступила на захист рішень президента щодо ухвалення суперечливих законів — зокрема, реформи сфери охорони здоров’я, яка чи не найбільше вплинула на зниження рейтингу першого темношкірого президента Сполучених Штатів. «Обіцяні чотири роки тому зміни відбуваються складно і повільно, але результат — попереду», — потішила Мішель Обама, закликавши виборців дати чинному господареві Білого дому ще один шанс. І розповіла, як вони з Бараком познайомилися, за що вона його любить та всілякі інші сентиментальні речі, покликані вплинути на почуття домогосподарок та їхніх чоловіків.

Квебек уперше очолить жінка

На парламентських виборах до Національної асамблеї у шестимільйонній франкомовній канадській провінції Квебек перемогу здобули сепаратисти з Квебекської партії, повідомляє «Радіо Канада». Вони вибороли 54 зі 125 парламентських мандатів. Ліберали, які правили Квебеком останні дев’ять років, значно втратили свої позиції і задовольнилися 50 мандатами у порівнянні з 64 у попередньому складі. Чинному прем’єру Жану Шаре квебекці не вибачили негараздів в економіці та студентських протестів через підвищення плати за навчання. Упевнено заявили про себе новачки на виборах — створена лише рік тому коаліція «Майбутнє Квебеку» на чолі з Франсуа Лего здобула 19 мандатів. Ще одна маленька партія пройшла до парламенту з двома мандатами. Тож лідер Квебекської партії Полін Маруа стане першою в історії Квебеку жінкою на посаді прем’єр–міністра цієї провінції. Вона повідомила вчора, що її політична сила не обиратиме собі коаліційних партнерів, а створить уряд меншості.

Провокативний «коктейль»

Провокативний «коктейль»

Дві ночі поспіль у столиці Північної Ірландії, Белфасті, тривали сутички між католиками та протестантами. Як повідомляє «Рейтер», спроби спецпідрозділу поліції розборонити ворогуючі сторони в ніч на понеділок та вівторок завершувалися невдачею — з обох боків правоохоронців закидали пляшками, камінням та «коктейлями Молотова». Поранення отримали понад 60 поліцейських. Демонстранти з протестантської сторони викрали машину–фургон та наїхали нею на поліцейських — четверо правоохоронців потрапили до лікарні.

Він уже пройшов свою милю

Він уже пройшов свою милю

«Прощавай, добрий велетню з великим серцем, нам не вистачатиме твого густого басу». Такими повідомленнями були переповнені вчора соціальні мережі — мільйони людей оплакували смерть актора Майкла Кларка Дункана. Він помер позавчора у віці 54 років, так і не одужавши після обширного інфаркту, з яким потрапив до лікарні Лос–Анджелеса 13 липня. У його акторській кар’єрі була, по суті, лише одна головна роль. Але навіть якби ця роль була для нього взагалі єдиною, завдяки їй Дункан однаково увійшов би в історію світового кінематографа. Темношкірий велетень із паранормальними здібностями, засуджений до смертної кари — за блискуче втілення персонажа однойменного твору Стівена Кінга у фільмі 1999 року «Зелена миля», де його партнером був Том Хенкс, був номінований на «Оскара». Раніше він знявся в блокбастері «Армагеддон» із Брюсом Уїллісом, і саме той розгледів у трохи незграбному велетні непересічний акторський талант. Тож коли режисер Френк Дерабонт підшуковував актора для своєї екранізації роману Кінга, Уїлліс порадив йому запросити Дункана. Згодом Майкл знявся з Брюсом ще у трьох стрічках, які належать до найкращих у його творчому доробку: «Сніданок чемпіонів», «Повні дев’ять ярдів» та «Місто гріхів».

Куди не поткнешся — панують кайдани

2 вересня 1945 року Японія «під ударами військ союзників та доблесної Радянської армії повністю капітулювала. Ми могли, як переможці, рішуче диктувати будь–які, в тому числі й територіальні умови», — повідомляє видання «Московія» з «Бібліотеки В. С. Черномирдіна». Що говорять ці два речення пересічному росіянинові? По–перше, що доблесними були лише червоноармійці, бо на союзників цей епітет не поширено. По–друге, що статус переможців робить легітимним загарбання чужих територій. А от США та Англії не спало на думку «приростати» коштом японських островів. Відмінність полягала в тому, що союзники просто визволяли території інших країн від нацистів, а Совєти залишалися на визволених територіях, встановлювали там маріонеткові прокремлівські режими.