Пані Робін Гуд ХХІ століття

Навіть у капіталістичному суспільстві, навіть у Німеччині, де дотримання букви закону — справа всіх і кожного, є місце нетиповим людяним подвигам в економічній царині. До 22 місяців ув’язнення умовно засудили в Бонні банківську працівницю, яка отримала прізвисько «пані банкір Робін Гуд». Як повідомляє агенція «Франс пресс», 62–річна жінка перекидала гроші багатих клієнтів банку на рахунки людей, що мали великі борги.

«50 ярдів, і ні на крок ближче!»

«50 ярдів, і ні на крок ближче!»

Акторка і світська левиця Ніколь Річі — одна з улюблених «мішеней» американських папараці. Дійшло до того, що на початку жовтня 28–річна зірка потрапила в госпіталь Лос–Анджелеса, коли в її машину врізалося два авто набридливих фоторепортерів. Тоді зірка подала позов до суду, і ось феміда «Міста ангелів» винесла вердикт. Суд заборонив двом фотографам — Едуардо Аррівабене та Айвону Мігелю — наближатися до Ніколь у наступні три роки на відстань ближчу за 50 ярдів (приблизно 45 метрів). Така ж заборона поширюється і на доступ до будинку, автомобіля та дітей Ніколь.

Легко придумати — важко написати

Курйозом обернулося бажання керівників латвійської столиці якнайширше розрекламувати своє місто для іноземних туристів. Усе вирішив один–єдиний звук в одному англійському слові. І ця орфографічна помилка змінила значення рекламного гасла на протилежне. Потрібно було: Easy to go, hard to leave («Легко приїхати [в Ригу] — важко покинути», а вийшло: Easy to go, hard to live («Легко приїхати — важко жити»).

Прошу пані до любові!

Не «Таміфлю» єдиним. Відома німецька фармакологічна компанія Boehringer Ingelheim розробила «жіночу віагру» — експериментальний препарат для підвищення статевого потягу в жінок. Нові ліки називаються флібансерин (BIMT–17).

Тетчер здохла, хвіст обліз

Мабуть, Маргарет Тетчер — легендарна «Залізна леді», яка в 1979—1990 роках була першою жінкою — прем’єр–міністром Великої Британії, — потопче на своєму віку ще немало рясту. Бо ж відомо: про кого помилково сказали, що помер, буде жити довго.

Не лети, кролику, не лети!

Новозеландські захисники тварин таки зазіхнули на давню традицію і перервали її. Скасовано дитячий конкурс із метання... дохлих кроликів, який щорічно відбувався в містечку Вайау. За повідомленням газети «Дейлі телеграф», цей жартівливий турнір віддавна проводили в день відкриття полювання на кабанів — дітлахи змагалися, хто далі закине тушку мертвого кроля.

Синя троянда — емблема генетики

Японські науковці й винахідники знову на коні: як повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс», Японія стане першою країною світу, де в продаж надійдуть натуральні сині троянди. Компанія «Санторі» почала копітку роботу над виведенням незвичайних квітів ще 20 років тому. І ось новина: сині троянди від «Санторі» з’являться в продажу наступного місяця. Новий сорт, який отримав назву «Аплодисменти», вже схвалила японська урядова комісія з біологічної безпеки.

Нова ПАМтоміма

Нова ПАМтоміма

Ще коли Памела Андерсон знімалася у «Рятувальниках Малібу» — в 1992—1997 роках, але у численних фанів американська секс–бомба й досі асоціюється з тим «пляжним» серіалом. А акторка й сама не проти культивувати свій молодий образ, тим більше, що й тепер, у 42 роки, Пам перебуває у відмінній формі. Аби це довести, Андерсон днями взяла участь у показі колекції купальників свого приятеля дизайнера Річі Річа в рамках Funkshion Fashion Week у Маямі. Акторка продемонструвала, що вже культовий червоний купальник із серіалу «Рятувальники Малібу» й зараз сидить на ній як улитий.

Ось слава пролетіла — і a–ha

Ось слава пролетіла — і a–ha

Відома норвезька поп–група a–ha («А–ха»), очолювана 50–річним Мортеном Харкетом, вирішила, що пора й честь знати. Як повідомляє агенція «Рейтер» із посиланням на звукозаписувальний лейбла групи Universal Music, у 2010 році a–ha відправиться у світове турне, після чого припинить існування. На сайті колективу зазначено, що прощальний концерт a–ha відбудеться 4 грудня 2010 року в Осло.