«Я спитав у дощика»

Дощі, які цього тижня пройшли майже всією територією України, псуючи й так іще не зовсім сформований літній настрій, поступово відійдуть, натомість до українців прийде довгоочікуване тепло. Синоптики прогнозують підвищення температури вже до найближчих вихідних, проте парасолі складати ще не радять.

Надія студентів та пенсіонерів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повністю обробив реєстр вкладників банку «Хрещатик» (Київ), однак термін початку виплат із 12 травня переніс на кілька днів — не пізніше 18 травня — у зв’язку з пошуком можливості виведення банку з ринку за допомогою інвестора, повідомляється на веб-сайті фонду. Офіційно запевняють: «Необхідні кошти зарезервовані для виплат, фонд готовий перерахувати їх у певні банки-агенти».

Знайти Сластьона

Спільнота Школи Лохвицького земства закликає під час подорожей Полтавщиною не просто милуватись чудовими пейзажами, а спробувати знайти школи Опанаса Сластьона.

Сталінські методи

Сталінські методи

Російські окупанти заборонили діяльність Меджлісу кримськотатарського народу в Криму. Відповідне рішення винесла «прокурор Криму» Наталя Поклонська. Єдиний шлях зупинити це свавілля — припинити анексію півострова і повністю вивести звідти російські окупаційні війська, вважає Президент України Петро Порошенко, який звернувся до світової спільноти у зв’язку з забороною Меджлісу.

Давайте дружити флотами

Завершився дводенний візит кораблів військово-морських сил Туреччинни в порт Одеси. Перебування турецьких кораблів у порту було затверджено Зведеним планом заходів міжнародного співробітництва Міноборони на 2016 рік.

Мрія про відпочинок

Верховна Рада України прийняла закон №3203 «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії», який дозволить жінкам вийти на пенсію в 55 років за наявності стажу 30 років.

Одеса не їздить, Одеса стоїть

Днями біля Господарського суду Одеської області підприємці на кілька годин перекрили дорогу, намагаючись звернути увагу влади на проблему знищення малого бізнесу. В рамках протесту одесити ходили по пішохідному переходу і скандували: «Мерія вбиває ринки».

Дорога благодійність

Під час внутрішньої перевірки у Товаристві Червоного Хреста України виявлено випадки торгівлі гуманітарною допомогою. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Transparency International Україна: «За результатами внутрішнього аудиту діяльності Київської міської організації Товариства Червоного Хреста (КМО ТЧХУ) було звільнено голову цієї організації Гусєву Н. П.

Не вірять на слово

88% українців дізнаються новини з телеекранів. Такі результати показали дослідження Національного інституту Горшеніна. В опитуванні взяли участь люди різних вікових та соціальних категорій, а серед варіантів відповідей, кому, окрім ТБ, люди довіряють, були друковані видання, чутки та інтернет.

Подаруй мені радість

Подаруй мені радість

Чи не з перших днів весни перед кожним чоловіком постає питання, що ж подарувати коханій, мамі чи колезі у Міжнародний жіночий день. Кожен хоче виділитись, приємно здивувати оригінальністю подарунку та підібрати саме те, чого бажає жіноча душа.