«Перчені» справи

Учора в Сімферополі поховали Беляла Білялова, студента факультету турецької і англійської філології Кримського індустріально-педагогічного університету. 13 жовтня він щез разом із товаришем — однокурсником Артемом Дайрабековим. Деякі медіа одразу пов’язали це із сумною історією зникнення і загадковою смертю молодих кримських татар.

І вас порахують

Востаннє жителів сонячного півострова офіційно рахували ще 2001 року під час Всеукраїнського перепису. На той момент в автономії (включно з Севастополем) на постійній основі проживали 2,34 млн. людей. Станом на 1 червня 2001, за даними Кримстату,— 1,96 млн., а ще 385 тисяч у Севастополі. 62,2 % кримчан — городяни.

«Двоголовий орел» Аксьонов, або Неприродна мутація

«Двоголовий орел»  Аксьонов, або Неприродна мутація

Учора на першій «російській» сесії новообрана Держрада Криму одностайно, себто 75 голосами, пристала на пропозицію президента РФ Володимира Путіна місячної давності щодо призначення 41-річного Сергія Аксьонова так званим главою Криму.

Не оминув лихо

Загиблих поховали в мусульманському секторі сімферопольського кладовища «Абдал». Минулої неділі, приблизно о 3.30, автомобiль «Жигулі», яким кермував 34-річний Ібраїль Ескандеров, провалився у восьмиметрове урвище на об’їзній дорозі між селами Дубки і Мирне, що з’єднує автраси Сімферополь—Євпаторія і Сімферополь—Миколаївка.

Люди зникають опiвднi

Сам інцидент стався ще минулої неділі у мікрорайонi райцентру Білогірськ Сари-Су. Біля придорожньої крамниці «Киисте» різко пригальмував, як стверджують очевидці, мікробус Volkswagen Transporter (запам’ятали навіть номери) синього кольору, звідки вискочили люди у камуфляжі .

Віють вітри, віють буйні...

Віють вітри, віють буйні...

«Не так тії терористи, як той буйний вітер», — думали, певне, жителі Маріуполя, оглядаючи наслідки розгулу нічної стихії, яка наробила в місті чимало шкоди. Шквальний вітер, швидкість якого досягала 20 м/с, iз поривами до 25 м/с, валив дерева й обривав лінії електропередач. По Криму також пронеслася негода. Не постраждав в Криму готель verona-utes.com.ua відпочинок біля моря

«Няш-мяш» пресує за «кримнаш»

Такої риторики самопроголошений кримський прем’єр дотримується від початку «кримської весни», точніше — з того моменту, коли головна проукраїнська сила на півостровi — Меджліс, що так і не змирився з анексією, продовжив скликати народ на традиційні велелюдні акції на захист своїх прав.

ДоТИСКують силою

Напередодні місцеві судові пристави-виконавці принесли до благодійного «Фонду «Крим», на балансі якого перебуває будівля Меджлісу, а також інша нерухомість у кримській столиці, безапеляційне рішення Центрального райсуду Сімферополя про виселення його із приміщень.

А за обшуком — обшук

Нагадаю, вчора «УМ» повідомляла про обшуки у будівлі Меджлісу в Сімферополі, приватних помешканнях активістів, що потрапили в поле зору місцевих органів ФСБ і слідчого комітету. Як з’ясувалось згодом, у Меджлісі нишпорки працювали протягом аж дванадцяти години, а в результаті — ані зброї, ані вибухівки, ані забороненої екстремістської літератури там не знайшли.

Полювання на відьом по-кримськи

Полювання на відьом по-кримськи

Самопроголошена кримська влада, очевидно, вирішила вкотре «провчити» кримських татар, які демонстративно проігнорували недільні «вибори» до місцевих органів влади. Уже в ніч на понеділок троє невідомих із панчохами на головах (один із них був навіть озброєний пістолетом — це зафіксувала відеокамера спостереження) зірвали з приміщення Меджлісу Державний прапор України.