Порошенко назвав кума Путіна найбільш ефективним у справі звільнення заручників

Президент Петро Порошенко під час прес-конференції у середу, присвяченої планам на 2018 рік, заявив: «Є так звана гуманітарна група, яка займається питанням звільнення заручників.

У Києві відбудеться Міжнародний саміт мерів: очікують принца Нідерландів

У Києві готуються до Міжнародного саміту мерів, який відбудеться 28-29 листопада. Серед гостей, очікується, буде близько сотні українських градоначальників, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.

Теги: Київ

Розпитай прабабусю: музей історії України збирає родинні розповіді

Національний музеї історії України оголосив Всеукраїнський конкурс творчих робіт дітей та молоді «Україна в родинних історіях», в якому можуть узяти участь діти та юнацтво віком 11 — 21 років.

Підтримай піаніста

Підтримай піаніста

Учергове може не відбутися Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця . За роки існування проекту організатори самотужки знаходили кошти та сплачували внесок у міжнародні асоціації конкурсів — 3,5 тис. доларів.

Депутати не читають: за бібліотеку в Марганці заступилися письменники та освітяни

Депутати не читають: за бібліотеку в Марганці заступилися письменники та освітяни

Міська рада Марганця, що на Дніпропетровщині, минулого тижня ухвалила рішення про закриття однієї з бібліотек міста і продаж приміщення, в якому вона містилася.

Морозами не зламати: Pussy Riot у Польщі підтримали Олега Сенцова

У польському Вроцлаві 10 грудня під час урочистої церемонії вручення нагород Європейської кіноакадемії кінематографісти нагадали про українського режисера Олега Сенцова, повідомляють на сайті НСКУ.

У Києві відкрилась виставка діаспорного художника Олекси Булавицького

У Києві відкрилась виставка діаспорного художника Олекси Булавицького

У Музеї української діаспори в Києві відкрито виставку «Земля надії», присвячену 100-річчю від дня народження Олекси Булавицького (1916 — 2001) — живописця-пейзажиста, відомого представника української мистецької діаспори США.

«Чорного ворона» Василя Шкляра зніматимуть за державний кошт

«Чорного ворона» Василя Шкляра зніматимуть за державний кошт

Результати Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів, що отримають державне фінансування, оголосили 21 вересня у київському кінотеатрі «Жовтень». Цей відбір відзначився рекордною кількістю поданих заявок.