Про нацменшини та «артистів-рашистів»

Ось як висловився Олександр Найман у газетi «2000» 15.11. 2015 р. про деякі проблеми нацменшин України і відношення до них Мінкульту на прикладі організації роботи Національного музею історії України: «Возможно, по мнению Кириленко (міністр культури України. — Ред.), все эти нацмены с их сомнительной историей просто путаются под ногами Украины на пути к европейским ценностям?» (подаємо мовою оригіналу, щоб не було різночитань. — Ред.).

Ой сестри, сестри...

«Зграя», як стверджувала в інтерв’ю Юлія Тимошенко, чи «противні морди», як доповнює її Вадим Рабинович. А для нас, простих українців, чомусь забутими «турботливими» депутатами, за винятком незначної їх кількості, ви — і перше, і друге, і те, що з етичних міркувань не можу дозволити собі висловити.

Молiться у Софії Київській

Молiться у Софії Київській

У приміщення Київського собору після дев’яностолітньої перерви прийшли українські прочани на богослужіння. 21 лютого патріарх усієї Руси-України Філарет освятив церкву Малої (Теплої) Софії, що входить в ансамбль собору Святої Софії. І це сталося після того, як Міністерство культури уклало відповідну угоду з Київською патріархією.

Тодi, у час Помаранчевої революцiї...

Доброго дня, шановна редакціє «України молодої»! У публікації «Цінуємо, коли втрачаємо» у Вашій газеті від 23.02.2016 р., де йшлося про постать Віктора Андрійовича Ющенка, мене особисто зацікавила програма ЗОО ВО «За Україну!

За що боролись?

Їдучи з Києва зі своїми побратимами в потязі з чергової вахти на Майдані, де ми брали участь у самообороні, я прислухався до розмов людей, що поверталися з недільного віча на майдані Незалежності. Вони жваво обговорювали події, вигукували патріотичні гасла, співали гімн України.

На субсидiї не поїдеш

Шановний пане Президенте! Ми, учасники війни, змушені повторно звертатися до Вас щодо пільг на проїзд автомобільним, залізничним і всіма рештою видами транспорту — щоб відновити пільги станом на 1 липня 2015 р. Про це ми писали у відкритому листі в газеті «Україна молода» за 3 лютого 2016 р.