Стіна радості

Стіна радості

75-річний Василь Коркішко відомий у Полтаві як художник-монументаліст. Він створив сотні монументальних мозаїк. Його найбільша робота з мозаїки — в центрі Полтави на фасаді басейну «Дельфін». А оскільки останнім часом, за словами художника, замовлень на подібну роботу не стало, пан Василь узявся за власний будинок.

Місія Богдана

Місія Богдана

Двох бійців батальйону «Айдар» — Віктора Давидова та Богдана Гаркушу, котрі проходять реабілітацію у Черкаському шпиталі, — нагороджено почесними відзнаками «Холодний Яр». Це перша нагорода на честь збройного опору за незалежність України у ХХI столітті, запроваджена Черкаською обладміністрацією.

Справжній полковник

Справжній полковник

Заступник начальника прес-служби Генштабу ЗСУ полковник Владислав Волошин дізнався про події на сході України чи не найпершим. І одразу попрямував на місце проведення антитерористичної операції. З першою штурмовою групою Владислав Васильович увійшов У Слов’янськ під час звільнення міста.

Шпигуни, диверсанти, «газетні терористи»

Шпигуни, диверсанти, «газетні терористи»

Нещодавно у вінничанки Олени Сташко (майданний псевдонім Уляна Злотніцька) просто у відділенні «Нової пошти» співробітники Служби безпеки України вилучили бандероль, у якій була тисяча примірників бюлетеня «Провокатор». Його розповсюджує в інших містах України громадянська ініціатива «Чорний комітет».

Воєнно-польовий роман

Воєнно-польовий роман

Обоє тепер схиляються до думки, що, мабуть, так розпорядилася сама доля. Познайомившись у зоні антитерористичної операції, вони побралися через 4 місяці — одразу, як тільки Олександр демобілізувався.

Лілія Мусіхіна: Ми об’єднані часом і простором своєї країни

Лілія Мусіхіна: Ми об’єднані часом і простором своєї країни

«Минулого року я зрозуміла, що від нас залежить дуже багато. Ще не так давно я замилувано дивилася назад, не бачачи сьогодення — воно для мене обмежувалося розповідями бабусь про старовину під час фольклорних експедицій. А цього року стала учасником історії. Втратила побратимів, не одну труну накрила прапором, — розповідає фольклористка, письменниця і координатор Штабу самооборони в Тернополі Лілія Мусіхіна.

Головлікар морфлоту

Головлікар морфлоту

Місце зустрічі для знайомства ми вибрали відоме навіть для «одноразових» туристів — міську ратушу в середмісті, тобто один із символів Івано-Франківська. Кремезну постать капітана 1-го рангу у відставці було здалеку видно серед люду завжди гамірної тутешньої Ринкової площі. Попри медичну спеціалізацію, в чоловікові, що прямував назустріч, безпомилково вгадувався досконалий військовий вишкіл.

«Була бандерівкою — нею і вмру»

«Була бандерівкою — нею і вмру»

Чи за дивним збігом обставин, а може, є в цьому якась іронія долі, половину свого життя розвідниця УПА на псевдо Грізна прожила на вулиці Московській. З того часу, як їй із чоловіком, теж каторжанином, влада дозволила повернутися на рідну Волинь, вона понад сорок літ мешкає у старій луцькій двоповерхівці на цій тихій вуличці...

Капуста з варениками та інші творчі страви, щедро приправлені перцем

Капуста з варениками та інші творчі страви, щедро приправлені перцем

Донеччани утворили «пробку», вирушивши на виставку свого земляка?

У останній вечір березня посеред дощової Полтави двоє персон згадували майже класичну ситуацію: вже північ близько, а третього чортма!.. Оці нетерплячі — колишні власкори «України молодої», а гість, який безнадійно запізнювався, — це давній і постійний автор газети, відомий художник-карикатурист Микола Капуста.

Розкіш спілкування

Нинішні учасники бойових дій на сході — це чергове покоління, якому доведеться тривалий час жити з психологічними проблемами, визнають психологи. Вони стримані, мовчазні, інколи різкі, гостро реагують на провокативні запитання. Чимало з них страждає від безсоння. Кожен з них входить до групи ризику, бо часто за твердим поглядом та впевненою ходою приховується симптоматика посттравматичного синдрому.