Президент Володимир Зеленський привітав українців зі святом Великодня з території Києво-Печерської Лаври. Глава держави нагадав, що головним символом Воскресіння Господнього є перемога добра, перемога правди, перемога життя.
Предстоятель ПЦУ, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в Пасхальну ніч очолив у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці урочисті богослужіння: полуночницю, хресний хід, Великодню ранню та Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.
А пані Гавришко, яка звинувачує мене й моїх колег з Національної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців, перегортала класні журнали, в яких у вересні 1932 року записано 38 школярів, у травні 1933 – 22, а з 1 вересня їх стане лише 20?