За що платимо
Події сумського студентського літа не стерлися в пам'яті сумчан — вони проросли в осінь. Відбуваються мітинги, вже не лише студентські, на яких лунає настійливий лейтмотив: голову Сумської облдержадміністрації Щербаня та головного міліціонера області Плеханова — у вiдставку! До слова сказати, присвоєння чергової зірочки пану Плеханову саме в розпалі протесту проти неправомірних, на думку громадськості, дій міліції не додало авторитету серед сумчан ні йому, ні його керівництву та керівництву держави загалом. Багато хто вважає це демаршем: ось, мовляв, держава продемонструвала, за що відзначає нашу міліцію — за побиття дітей, причому відразу після факту. І чи такі дії мають оплачуватись нашими податками, на які, власне, існують правоохоронні органи?