Південне без голови
Харківське містечко Південне впродовж кількох днів лишається без керівництва. Мера цього міста Олександра Брюханова днями затримали співробітники СБУ при отриманні хабара. Як повідомляє медіа-група «Об'єктив», операція відбулася у одному з кафе на виїзді з міста. Олександр Брюханов зустрівся тут із харківським підприємцем, який привіз «винагороду» — 2 тисячі доларів. У момент, коли бізнесмен нібито передавав гроші меру, компанію накрила група співробітників СБУ, які чекали цього моменту на автостоянці перед кафе.