Позавчора, недільного вечора, було залагоджено газовий конфлікт навколо 7,8 мільярда кубів голубого палива, що зберігається в українських підземних сховищах газу. Російське ВАТ «Газпром», НАК «Нафтогаз України» і корпорація «РосУкрЕнерго АГ» підписали пакет документів про повне і остаточне врегулювання проблеми. З них випливає, що компанія «Нафтогаз України» отримала від «Газпрому» 2,55 мільярда кубометрів голубого палива в рахунок часткової оплати послуг з транзиту в 2005 році. Крім того, в документах зазначається, що транзит російського газу територією нашої країни буде збільшено на 8 мільярдів кубометрів у цьому році та на 8—11,5 мільярда кубометрів — у наступному. Ідеться також про долю решти обсягу газу — 5,25 мільярда кубометрів. ВАТ «Газпром» продав його компанії «РосУкрЕнерго».Сторони констатували, що документи підписано на взаємовигідних ринкових умовах і вони є основою для розвитку співпраці на перспективу. Повідомлення про цю угоду було розповсюджено у спільному прес-релізі «Газпрому» і «Нафтогазу України».