Поки Тетяна Засуха розігрувала із себе героїню мексиканського серіалу, заламуючи руки й читаючи на телекамери жалісливі монологи про переслідування її «невідомо, чи й живого» чоловіка, сам пан Анатолій, виявляється, вже давно був за межами досяжності українських правоохоронців. І хоча народна депутатка та Герой України стверджувала, що екс-«губернатор» Київщини зник уже після того, як вона повернулася з Верховної Ради, де розповідала колегам про напади спецзагонів міліції на її приватну власність, насправді Анатолій Андрійович і до того не лежав у своїй спальні з високим тиском (так, знову ж таки, стверджувала його жінка), а спостерігав за усією цією трагікомедією десь із-за меж батьківщини. За інформацією міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, якою він поділився з глядачами «5-го каналу», Анатолій Засуха виїхав за межі України одразу після порушення проти нього кримінальної справи, «миттєво довідавшись про це по своїх каналах». «За нашими даними, він перетнув кордон із Білоруссю у Волинській області», — зазначив міністр. Однак у вотчині бацьки Лукашенка екс-«губернатор», швидше за все, не осів, а, як припускає Луценко, поїхав далі — «в Москву, де зараз збирається український уряд в екзилі, з колишніх можновладців».