Хто платить, а хто «замовляє» «Мелодію»
Позавчора одразу кілька вітчизняних радіостанцій протягом дня передавали в ефірі майже детективне повідомлення: до офісу харківського підприємства «Онікс», що є місцевим представником українського радіо «Мелодія», вдерлися озброєні бритоголові молодики і силоміць вилучили всю документацію. На сигнал SOS за вказаною адресою прибули правоохоронці разом із представником міністра МВС у регіоні Олександром Сиротою. Детальний розгляд ситуації підтвердив найсумніше із припущень: публічний скандал не початок, а продовження давнього конфлікту, який і зараз важко назвати таким, що завершився.