Нова кіностудія буде розташована на межі Києва і, за словами Віктора Приходька, зовсім не нагадуватиме промислову зону із бетонними ангарами, похмурими пейзажами і студійними офісами. Це буде щось середнє між кіностудією і Діснейлендом. Цей новаторський проект розробили Віктор Приходько і два українських архітектори. «Там будуть дивні забавні будинки і цікавий натурний майданчик, — каже Віктор Миколайович, — туди буде цікаво прийти і приємно працювати. Дуже добре, коли на кіностудії здорова аура: якщо працювати із задовленням, результат буде хорошим». Про точне місце розташування нової кіностудії, яка за площею буде в півтора рази більшою за державну, Віктор Приходько не сказав, щоб не гальмувати процес різноманітних узгоджень, й інвесторів поки назвати відмовився.