Райцентр свободи слова
Не в столиці і навіть не в обласному центрі, а в районному місті Кременець, що на Тернопільщині, створено ініціативну групу з організації обласного Музею журналістики — першого такого в Україні. Ідея ця належить редакторові районної газети «Кременецький вісник» Богдану Свіргуну, який працює у пресі вже понад сорок п'ять років і за цей час зібрав величезний архів цікавих матеріалів.