Ні секс, ні місто без дитини не в радість
На українському телебаченні триває показ останніх серій улюбленого мільйонами жінок усього світу телесеріалу «Секс і місто». Квартет веселих, дотепних і, ніде правди діти, таки схиблених на сексі подружок із Нью-Йорка вельми припав до душі й українкам, тому за долями Кері, Саманти, Міранди та Шарлотти ми стежимо чи й не пильніше, ніж за власними. У Саманти зараз нелегкий період: найсексапільніша героїня серіалу проходить хіміотерапію після видалення ракової пухлини з молочної залози. Хочеться втерти сльозу й від співчуття до Шарлотти: сердешна дуже хоче мати дітей, але всі спроби завагітніти так і не дали результату... Жінка в розпачі, тому на пропозицію коханого чоловіка усиновити маля, поки що (далі буде) реагує збентеженням. Їй же не тільки «вже», а й «лише» 38, може, таки варто спробувати ще раз.