Дав, забрав, переселив
Бюджет Києва на поточний рік збільшився приблизно на 200 мільйонів гривень, передає УНІАН. Таке рішення було затверджене депутатами Київської міської ради. Як повідомив голова постійної депутатської комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Володимир Присяжнюк, необхідність «перекроїти» головний фінансовий документ міста пов'язана з тим, що за шість місяців прибуткова частина міської скарбниці була перевиконана на 280 мільйонів 381 тисячу гривень. Тому перш ніж піти на канікули, депутати розподілили надпланові надходження, внісши зміни не тільки до раніше затвердженого бюджету, а й до Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2006 рік.