Ірак ранить надалі...
Незважаючи на те, що з цієї «гарячої точки» Межиріччя ще півроку тому було виведено український миротворчий контингент, на землі Тигру та Євфрату продовжує литися українська кров. Адже в Іраку лишилося 43 військовослужбовцi миротворчого персоналу наших Збройних сил (31 офіцер та 12 прапорщиків), які разом з іноземними колегами служать у штабах Багатонаціональних сил «Ірак», однойменного корпусу та в дивізії «Центр-Південь», у тренувальній Місії НАТО в Іраку та у відділі військової допомоги.