А дорога тонкою смужкою в'ється...
Ще кілька кілометрів українських автошляхів стали зручними для водіїв. Шукати цю «голку» в копиці вітчизняних доріг треба на 26-му кілометрі траси «Київ-Одеса». Позавчора тут урочисто відкрили реконструйований транспортний вузол. Як розповів голова «Укравтодору» Вадим Гуржос, реконструкція цього об'єкта була завершена на 6 місяців раніше запланованого терміну і коштувала майже 30 мільйонів гривень. А міністр транспорту і зв'язку Віктор Бондар додав, що «такого будівництва Україна ще не бачила». Адже під час реконструкції транспортного вузла були використані найсучасніші світові зразки устаткування і спеціального транспорту. Об'єкт вперше побудовано за технологією монолітного будівництва. Реконструкція цього так званого Васильківського шляхопроводу розв'язує проблему розподілу транспортних потоків на автотрасах «Київ—Одеса» та «Київ—Васильків», а також дозволить збільшити інтенсивність руху — до 13,55 тисячі автомобілів за добу.