Обстріл «Рейтера»
Позавчора ізраїльський гелікоптер випустив ракету по броньованому автомобілю з журналістами агенції «Рейтер» в Секторі Газа. Машина була означена лого агенції «Рейтер», великими літерами TV англійською, арабською мовами та на івриті й великим написом червоними літерами на даху PRESS. Один із журналістів, Саббах Хмаїда, який працював для місцевих арабських ЗМІ, отримав серйозне поранення ніг, інший, 22-річний Фадель Шана, який працює оператором «Рейтер», відбувся контузією і до свідомості прийшов лише в шпиталі, де надалі перебуває. Він не чує на одне вухо.