«Соар-2» збирає розгублених
Грузинська Феміда у суботу таки відпустила під заставу в розмірі приблизно 1176 американських доларів за кожного з шістьох членів екіпажу сейнера «Соар-2». «УМ» уже повідомляла, що українські рибалки були затримані напередодні Службою берегової охорони за звинуваченням у порушенні кордонів Грузії та незаконному вилові риби. До завершення розслідування вони перебуватимуть на судні, куди їх відконвоювали на прохання посольства України. У в'язниці досі залишаються ще троє моряків і капітан. Саме останньому загрожує тюремне ув'язнення, хоча Сергій Месников і відкидає усі звинувачення. У Міністерстві закордонних справ України не змогли пояснити, чому трьох українців, окрім капітана, досі не перевели на судно. Затримку пов'язують із процесуальними нормами й очікують, що звільнення під заставу відбудеться вже незабаром.