Владу за місто?
Незабаром уся історична частина Львова стане пішохідною. Центром міста курсуватиме тільки електротранспорт. Такий план передбачає не лише створення відповідних шляхових розв’язок у Львові, які допоможуть відвести від центру автотранспорт. Мерія міста має намір усунути й причини його накопичення. Найголовнішою з них міський голова Андрій Садовий вважає розміщення владних структур в історичній частині міста. Саме їх присутність у центрі й є тим фактором, який спричинює перевантаження історичної частини транспортом, кількість якого сьогодні значно перевищує пропускні можливості стареньких вузьких львівських вулиць.