Кривбас плавить Донбас
Чергові матчі вітчизняного елітного дивізіону відзначилися кількома особливостями. На їхній перебіг вочевидь вплинула і двотижнева пауза, пов’язана із проведенням кваліфікаційних поєдинків чемпіонату Європи, і зайнятість футболістів у своїх збірних. Уперше в сезоні програв лідер — «Шахтар». Можна це звалити на чортову дюжину номера туру, а можна й на арбітра, що й зробив наставник донеччан. Звітний ігровий день став найменш результативним у нинішньому чемпіонаті — всього дев’ять м’ячів. Натомість арбітри не показали жодної червоної картки. Найбільше народу на футбол прийшло у Кривому Розі й Харкові (по 12 тисяч глядачів), найменше — на «Металург» у Донецьку (півтори тисячі).