НеВІЛьник із мандатом
У Київраді — черговий скандал. У кулуарах активно обговорюється остання плітка — нібито один із депутатів Ради має ВІЛ-позитивний статус. Як повідомляє «Кореспондент» із посиланням на газету «15 хвилин», голова Асоціації політологів України Руслан Ткач розповів, що в одного з депутатів Київради при тестуванні був виявлений позитивний результат на ВІЛ. Ткач відмовився сказати, до якої партії входить цей депутат, відзначивши лише, що це чоловік. За словами політолога, ця інформація вже встигла викликати паніку серед міських депутатів, і деякі з них, які близько спілкувалися з ВІЛ-позитивним колегою, вирішили здати відповідні аналізи.