На тлі останніх подій на фронті, особливо в останні тижні, дефіцит боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, збільшився до такої міри, що на багатьох ділянках фронту діють надзвичайно жорсткі обмеження.
Після масштабного російського вторгнення, завдяки військовій допомозі США і європейських країн, Україна у 2022 році стала третім за обсягом імпортером зброї у світі.
Швейцарія утилізує ракети, закуплені у 1980-х роках, які перебувають на озброєні її ППО. Таке рішення викликало чимало суперечок, оскільки їх могла використовувати Україна для захисту своєї інфраструктури.
Волонтерський рух у Чехії продовжує проєкт «Подарунок для путіна», в рамках якого збирають гроші для закупівлі важкого озброєння для Сил оборони України. Черговий «подарунок» — друга реактивна система залпового вогню RM-70 із ракетами на кожен день року.
Міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам після візиту до Києва заявив, що Норвегія спільно зі США передасть Україні ще два взводи зенітно-ракетних комплексів NASAMS, перші такі системи ППО прибули у нашу країну в листопаді.
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що у росії уже вичерпуються підготовлені запаси зброї, що накопичували десятиліттями.
Військово-політичне керівництво Фінляндії застала зненацька заява прем’єрки країни Санни Марін у Києві про можливу передачу Україні своїх старіших літаків - винищувачів F/A-18 Hornet.