Ой минула вже зима — грошей
Цьогорічна весна для багатостраждального українського села за всіма прогнозами буде не просто складною, а катастрофічною. Саме це слово чи не найчастіше вживали депутати–аграрії Волинської облради на засіданні постійної депутатської комісії з питань сільського господарства, продовольства, інвестування села та земельних відносин. Як поінформував начальник Головного управління сільського господарства та продовольства облдержадміністрації Анатолій Аршулік, волинські сільгоспвиробники не отримали ще жодної копійки з держбюджету. А весна вже на порозі, треба сіяти.