Відсотки розсудливості
ООН — для фермерів Добасу
Малі та середні ферми постраждалих від конфлікту регіонів України наразі потребують особливої допомоги. Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO) продовжує сприяти їх відродженню та розвитку.
НОВИНИ ПЛЮС
«Повне ембарго...»
Російські чиновники запустили в інформаційний простір іще одну зі своїх погроз: 1 січня 2016 року буде запроваджене повне ембарго на імпорт української продукції до Російської Федерації. Щоправда, цей словесний ряд загрозливо звучить лише за формою. За змістом же є не більш ніж порожнім черговим залякуванням.
Ефективність від розміру не залежить
Бразилія — одна з найбільших аграрних країн світу, де велику частку ринку, як і в Україні, займають агрохолдинги. Прогнози міжнародних експертів через 10-15 років пророкують саме цій країні лідерство у світовій економіці. Про те, як розвивається агробізнес у державі, які особливості податкового навантаження та державної підтримки, розповів Андерсон Галван, директор бразильського консалтингового агентства Cеleres.
Молоко для йорданців
Сільраді закон неписаний?
Селище — населений пункт у Тиврівському районі — належить до категорії так званих «царських» сіл, що оточили Вінницю і де мешкає чимало і нинішніх, і колишніх високоповажних і шанованих людей. Зазвичай місцеві мешканці мають від того зиск і більш-менш задоволені подібним сусідством. Бо, по-перше, дороги підтримують у нормальному стані, по-друге, інфраструктура (кав’ярні, ресторани, клуби, побутові комбінати) така, що віддаленим селам і не снилось.
Добре управління — у доброго господаря
Проект «Ініціатива участі зацікавлених сторін на місцевому рівні у реформуванні земельних відносин та розвитку сільських територій» кілька пристоличних сільських общин реалізували за підтримки уряду Нідерландів. З Оленою Пашун, головою Томашівської сільради Фастівського району, учасницею проекту, говоримо про готовність громад брати на себе відповідальність за розвиток села, про найболючіші проблеми та висновки, зроблені після участі в проекті.